Menu

Amica JSM4012

Cechy produktu

  • Producent Amica 
  • Kolor bordowy, czarny 
  • Moc 200 W
  • Pojemność pojemnika na sok 1 l
  • Pojemnik na sok tak 
  • Pojemność pojemnika na miąższ 1 l
  • Pojemnik na miąższ tak 

Opis

Blokada kapania Świeżo wyciskany sok to prawdziwa przyjemność. Ale sprzątanie po jego wyciśnięciu może sprawiać już mniej przyjemności… Dlatego wyciskarki Amica są tak skonstruowane, aby jak najmocniej ograniczyć mogący powstać wtedy nieporządek – zainstalowany system zamknięcia, zbogacony uszczelką, sprawnie chroni przed kapaniem i powstawaniem zabrudzeń w kuchni!

Cały sok zostaje wewnątrz urządzenia, nie brudzi się więc blat – nie pobrudzisz się przypadkiem i Ty! Więcej soku, mniej sprzątania! Cicha praca Nie musisz mieć kuchni połączonej z salonem czy śpiących akurat niewielkich dzieci, by docenić cichą pracę sprzętów kuchennych.

Specjalna budowa i wolnoobrotowa technologia wyciskarek Amica gwarantują Ci ciszę, komfort i spokój. Poziom natężenia dźwięku w trakcie pracy urządzenia jest niższy niż 67 dB(A). Delektuj się smakiem soku… i ciszą.

Sito ze stali szlachetnej uwielbiasz urozmaicenia w kuchni,jednocześnie doceniasz proste i ergonomiczne rozwiązania? załączone sito o uniwersalnych oczkach pomoże Ci w przygotowaniu soku o perfekcyjnej konsystencji!

Jedno rozwiązanie do każdego typu produktu to komfort i...mniej zmywania. Szczoteczka do czyszczenia Chcesz cieszyć się smakiem soku, a nie tracić czas na żmudne czyszczenie wyciskarki? Właśnie dlatego do wyciskarek wolnoobrotowych Amica dołączona jest specjalna szczoteczka!

teraz prędko ipousuwasz pozostałości soku i miąższu z sitka, zanim te zdążą się przykleić do urządzenia i zaschnąć. Prosto i wygodnie! No i czysto, na ogół! Dwa typy sita lubisz urozmaicenia w kuchni? Do wyciskarek wolnoobrotowych dołączone są dwa typy nierdzewnego sita o rozmaitych oczkach – byś każdego dnia mógł radować się sokiem z innych produktów i o zróżnicowanej konsystencji!

przezroczysty sok czy gęste smoothie? Twarde czy miękkie owoce? Niezależnie co dziś wybierzesz, Twoja wyciskarka poradzi sobie z zadaniem! Dotykowy panel sterowania Szybko, łatwo i komfortowo – tak powinien się wyciskać sok!

I dlatego wyciskarki Amica posiadają Dotykowy panel sterowania! To nie tylko łatwiejsze sterowanie urządzeniem, to również dostęp do dodatkowych funkcji! Twórz soki z zróżnicowanych rodzajów owoców, mieszaj je ze sobą, zmieniaj kierunek obrotów sita… A wszystko za dosłownie jednym dotknięciem!

Tak się steruje w pełnym komforcie! Wskaźnik bezpiecznego zamknięcia Czy wszystko jest korzystnie dokręcone? Zadziała i nic się nie wyleje? Ze wskaźnikiem bezpiecznego zamknięcia za każdym razem będziesz posiadać pewność, iż Twoja wyciskarka jest gotowa do bezpiecznej pracy!

iż ikona zamknięcia na obudowie spasuje się z wizerunkiem kłódki… i już! Jeden rzut oka i masz gwarancję wspaniałego działania sprzętu. I pysznego soku za chwilę! funkcjonalny popychacz Gdy chodzi o ergonomię, liczą się szczegóły....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.