Manu

Angel 7500

Cechy produktu

  • Producent Angel 
  • Moc 150 W

Opis

Najbardziej zaawansowana wyciskarka soków Angel 7500, Wyciskarka do soków w całości ze stali Wyciskarka soku Angelia 7500 jest Najlepszą z wyciskarek do terapii Dr. Maxa Gersona Wyciskarka soku Angel 7500 jest najbardziej zaawansowaną wyciskarką soków na świecie.

Od ponad 22 lat w biznesie powoduje, że jest ogólnoświatowym liderem w tej dziedzinie. Dzięki stosowanej przez ostanie lata technologii, kontroli jakości i nieustannej innowacyjności firma Angel Co. Ltd stworzyła wyciskarkę do soków uważaną za najlepszą w branży!

Najlepsza wyciskarka na świecie ! Angel 7500 wyciska najmocniej, najwięcej i najlepiej zdrowy sok który idealnie nadaje się do sokoterapii. Żadna inna wyciskarka nie wyciśnie takiej ilości i jakości soku co Angel.

aż do 30 % więcej soku od innych dwu ślimakowych wyciskarek. W całości wykonana ze stali nierdzewnej w 100 % BPA FREE, To zdecydowanie rolce royce wśród wyciskarek. Angel 7500 wyciśnie sok z niemalże każdego owocu, warzywa czy zioła.

Od marchewek i jabłek do kiełków pszenicy i szpinaku. Wyciskarka jest idealnym rozwiązaniem, gdy mamy do czynienia z trudnymi do wyciśnięcia roślinami jak kiełki czy jęczmień lub twarde warzywa oraz zioła.

I nie ogranicza się tylko do zwyczajnego wyciskania soku, ale można za jej pomocą zrobić mleko sojowe, tofu, pasztet, żywność dla niemowląt, sorbet owocowy, a nawet masło orzechowe. Świetny design, całość wykonana ze stali nierdzewnej, dwu wirnikowy mechanizm, który obraca się z prędkością 86 obrotów na minutę (najbardziej optymalna szybkość) pozwala na zatrzymanie w soku enzymów i czynników odżywczych, a także pozwala na najlepsze robicie włókien owoców i warzyw oraz zapewnia wydobycie z nich najlepszych wartości odżywczych.

Dzięki tej wyciskarce oszczędzamy czas i energię, szczególnie kiedy będziemy wyciskać sok dla większej liczby osób np. dla całej rodziny, Cechy Wyciskarki do Soków Angel 7500 Łatwa w obsłudze i czyszczenia: Jeśli wyciskanie soku powoduje bałagan, nie będziesz tego robić.

To zdecydowanie najważniejszy wymóg, bo im łatwiej obsługiwać i czyścić wyciskarkę soków, tym częściej będzie używana. Angel 7500 o wyjątkowej konstrukcji i niezwykłej sile wyciskania jest łatwa w obsłudze i czyszczeniu.

Inteligentny zacisk z przodu i trzystopniowe rozkładanie czyni z niej najbardziej przyjazną użytkownikowi sokowirówkę w swojej klasie. Antybakteryjne, podwójne świdry ze stali nierdzewnej: Podwójne świdry są wykonane z nierdzewnej stali najwyższej jakości.

Cała konstrukcja ze stali nierdzewnej: Żaden plastik, nylon, ani inne tworzywa sztuczne nie wejdą w kontakt z twoim jedzeniem! Najnowocześniejszy design ze stali nierdzewnej jest bardzo łatwy do utrzymania w czystości.

Niska prędkość obrotowa: 86 obrotów na minutę to idealna szybkość do przyrządzenia najwyższej jakości soków. Mniejsza prędkość oznacza małe utlenienie i temperaturę, co utrzymuje enzymy nietknięte. Angel 7500 ma najwolniejsze obroty spośród wyciskarek soków dwu wirnikowych na rynku, a stosowana metoda nie wymaga wysokiej szybkości, aby uzyskać gotowy produkt.

A dodatkowo otrzymujemy lepszy sok i prawie suchą pulpę! Mielenie o mocy 3 koni mechanicznych: Doskonałe, podwójne świdry z nierdzewnej chirurgicznej stali mielą z siłą 3 koni mechanicznych, co pozwala siekać twarde tkanki roślinne i wyzwala z nich ukryte wartości odżywcze.

Duża siła zgniotu pozwala szybko i łatwo wycisnąć sok z twardych, włóknistych owoców i warzyw. Będą Państwo cieszyć się ciemniejszym, bogatszym kolorem soku i słodszym pełniejszym smakiem. 2- stopniowy system podwójnych świdrów : Stopień pierwszy stosuje skoncentrowany nacisk na owoc lub warzywo.

Stopień drugi mieli i przeciera owoc lub warzywo tworząc suchszą pulpę i w rezultacie – więcej soku. Na zdjęciu dla porównania wałki wyciskarki Green Power i Angel. System 3-stopniowych sitek: System 3-stopniowych sitek filtruje i maksymalizuje wynik wyciskania, dając 3 razy więcej soku niż inne wyciskarki.

Prostota: W Angeli 7500 nie ma potrzeby przerywać procesu wyciskania, aby zmienić sitka na odpowiednie do innego produktu. Pojedyncze sitko 3-stopniowe stosuje się do owoców i warzyw, nie ma potrzeby stosowania innych.

Nie wymaga dostosowania do rodzaju pulpy: Wysokowydajny silnik zawsze zapewnia maksymalną siłę zgniotu i daje najwyższej jakości sok. Nieprzerwane wyciskanie z automatycznym wyrzucaniem pulpy: System podwójnych świdrów umożliwia nieprzerwane wyciskanie bez potrzeby wyłączania urządzenia w celu usunięcia pulpy.

Pozostałości gromadzą się na końcu sokowirówki kiedy cały sok zostaje wyciśnięty. Super ciche działanie: Silnik z wyjątkowym systemem chłodzenia jest mniej obciążony, wydziela mniej ciepła, i jest bardziej wytrzymały.

Szeroki wybór możliwości wyciskania: Wyciskarka Angel 7500 wyciśnie sok prawie ze wszystkiego, od marchewek i jabłek do kiełków pszenicy do igieł sosny. Wszechstronność: Poza tym można na niej przyrządzić pyszne mleko sojowe, tofu, pasztet, jedzenie dla niemowląt, mrożony sorbet owocowy, a nawet masło orzechowe!

Automatyczny czujnik przegrzewania i wentylator: Urządzenie chroniące przed przegrzaniem oraz zapobiegający zapchaniu automatyczny bieg wsteczny zapewniają bezpieczną obsługę i spokojną głowę. Automatyczny termostat silnika zapobiega jego przegrzaniu dodatkowo super cichy wentylator zapobiega przegrzaniu silnika.

Sześć urządzeń zabezpieczających: automatyczny czujnik ciepła, dodatkowy włącznik wahaczowy, wewnętrzna osłona wirnika, wzmocnienie panela włącznika, podwójna osłona silnika i głównego urządzenia, osłona sitka, powodują że urządzenie jest świetnie zabezpieczone.

Bieg wsteczny: Blokady spowodowane przeładowaniem lub zapchaniem mogą być łatwo zlikwidowane przyciskiem 'bieg wsteczny'. Sucha pulpa: Najwyższa precyzja 2-stopniowego system podwójnych świdrów wraz z wysokowydajnym silnikiem dają najlepsze możliwe rezultaty w wyciskaniu soku.

Zobaczą Państwo różnicę porównując wyjątkowo suchą pulpę z pulpą z innych wyciskarek. Specyfikacja techniczna Wyciskarki Angel 7500 · Napięcie/Natężenie elektr. : AC 220-240 Volt / 50 Hz. · Moc elektryczna (silnik) : 180 Watt, ¼ KM · Siła zgniotu : 3 KM · Obr/min(podwójny świder) : 86 obr/min · Otwór wlotowy: 4.34 cm · Waga urządzenia: 9.5 kg · Masa przesyłki: 12.5 kg · Podwójne świdry : antybakteryjne, wysokiej jakości nierdzewna stal (sus-304) · Zabezpieczenie – "bieg wsteczny" : Łatwo odblokować zapchane urządzenie.

· Automatyczny czujnik przegrzania: Automatyczny termostat silnika zapobiega jego przegrzaniu. · Przełącznik :wygodny przełącznik, Start-Off-Reverse · Cicha praca: mocny silnik ze specjalnie zaprojektowanym chłodzącym wentylatorem · Wyciskanie soku – możliwości: owoce, warzywa, kiełki pszenicy, zioła · Wszechstronność: sok sojowy, tofu, zamrożony sorbet owocowy, masło orzechowe · Nieprzerwane działanie: system podwójnych świdrów umożliwia nieprzerwaną pracę · Usuwanie pulpy: automatyczne, nieprzerwane

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie