Menu

Hurom HW Pro

Cechy produktu

  • Producent Hurom 
  • Funkcje regulacja prędkości, funkcja reverse, regulacja gęstości soku 
  • Kolor stalowy, srebrny 
  • Moc 150 W
  • Prędkość obrotowa 60 obr/min
  • Ilość prędkości
  • Pojemność pojemnika na sok 1 l
  • Pojemnik na sok tak 
  • Pojemnik na miąższ tak 

Opis

WYCISKARKA SOKÓW DO GASTRONOMI HUROM HW PROFESSIONAL HW-SBE18 3 w 1 - trzy pełne zestawy mis do prędkiego przygotowywania rożnych rodzajów soków, bez konieczności wymogi na mycie. Urządzenie zaprojektowane z myślą o komercyjnych użyciach w kawiarniach, restauracjach i hotelach, a także wszelkiego typu firmach, które specjalizują się w żywności i świeżych napojach.

Hurom HW to wyciskarka do gastronomi o powiększonej wydajności i wytrzymałości, która pozwala na pracę ciągłą z maksymalna sprawnością. Wyposażona jest w szereg rozwiązań polepszających skuteczność wyciskania soku i ułatwiających prace w wymagających warunkach (np.

konieczność przygotowywanie rozmaitych soków w dużych ilościach ) Jest to pierwsza komercyjna wolnoobrotowa wyciskarka do soków do gastronomi, zaprojektowana do specjalnie zastosowań fachowych w restauracjach, hotelach i juice barach (HoReCa).

Poznaj profesjonalną wyciskarkę soków do gastronomi obszerniejszY WAŁEK ŚLIMAKOWY Nowy wałek ślimakowy pozwala na osiągnięcie obszerniejszej produktywności i jest łatwiejszy w czyszczeniu. Obszerniejszy i mocniejszy wałek ślimakowy zezwala na jednoczesne wyciskanie pokaźniejszej ilości elementów w tym samym czasie, z bez obawy zatrzymania urządzenia czy uszkodzenia wałka.

W pakiecie znajduje się pakiet dwóch sit, z śladowymi, a także pokaźniejszymi otworami. Pierwsze sprawdzi się w przypadku twardszych owoców i warzyw, z grubszymi oczkami świetnie poradzi sobie z miękkimi produktami, powiększając ilość błonnika w soku i zagęszczając go.

większY I MOCNIEJSZY SILNIK Moment obrotowy silnika użytkowanego ma modelu HW Pro pozostał rozszerzony o 50 kilogramów na centymetr (kgfcm) w porównaniu z silnikiem używanym w wyciskarkach do stosowania domowego oferując, obszerniejszą moc i efektywność.

nowoczesny, silnik zezwala na nieprzerwaną pracę bez efektu przegrzania wyciskarki. Hurom HW do gastronomi nawet po pięciu godzinach ciągłego użytkowania, pozwala na wyciskanie bez obawy o przegrzanie silnika (zródło Hurom centrum R&D).

Mimo większej mocy, Hurom HW pracuje tak samo cicho jak poprawnie znane wyciskarki domowe. Wyjątkowo wielka MISA X3 - TRZY PEŁNE ZESTAWY W STANDARDZIE Hurom HW Professional ma misę o pojemności jednego litra. W pudełku znajdują się aż trzy pełne zestawy mis, pozwalające w razie potrzeby na szybką zmianę rodzaju wiciskanego soku.

Misa o objętości 1000ml pozwala wycisnąć dużą liczba soku, bez konieczności opróżniania pojemnika. Dla porównania, wyciskarki do użytkowania domowego oferują objętość wyłącznie 500ml. Przejrzysty materiał misy pozwala skrupulatnie śledzić ilość płynu i starannie odmierzyć konieczną ilość soku.

STAL NIERDZEWNA Dzięki zaimplementowaniu najlepszych materiałów ze stali nierdzewnej, wszystkie elementy są higieniczne i trwałe, a jakość najnowszego Hurom HW PROFESSIONAL jest genialna. Całości dopełnia atrakcyjny design urządzenia nagrodzony IF Design Award 2015.

ulepszonA OBROTOWA SZCZOTKA CZYSZCZĄCA okrągła szczotka znakomicie oczyszcza sito i powoli miesza wyciskane owoce i warzywa. nieskomplikowane wstępne czyszczenie wyciskarki, starczy napełnić misę wodą,uruchomić urządzenie, a szczotka pousuwa pozostałości nagromadzone na sicie.

ulepszona szczotka w wyciskarce do gastronomi Hurom WH lepiej radzi sobie z mieszaniem artykułów miękkich, bananów czy truskawek. MANETKA DO REGULACJI GĘSTOŚCI SOKU wyjątkowy regulator pulpy pozwala na wybór rodzaju uzyskanego soku, od czystego i klarownego po bardziej zagęszczony koktajl z większą ilością drobin owoców (błonnika).

Specjalnie dla Hurom HW PRO konstrukcja manetki pozostała ulepszona, poprzez co jest jeszcze łatwiejsza w obsłudze. Przystępny W OBSŁUDZE Wyciskarka do gastronomi Hurom HW jest zaprojektowany tak żeby jego obsługa była jeszcze łatwiejsza i instynktowna.

Przycisk REVERS zezwala na uruchomienie urządzenia w przypadku blokady na twardych produktach. Ekran LED pozwala szybko zorientować się w aktualnym stanie pracy urządzenia. SCENTRALIZOWANY WYLOT SOKU Wylot soku w nowym Hurom HW PRO pozostał scentralizowany umożliwiając, łatwą obsługę i adaptację urządzenia w każdej przestrzeni.

Lata doświadczenia firmy w Hurom Juice Cafe pomogły w opracowaniu wygodnego i w pełni funkcjonalnego urządzenia o pięknym designie. POZOSTAŁE dane Zawieszany upychacz - pozwala przecisnąć poprzez wlot wyciskarki obszerniejsze kawałki owoców i warzyw.

Nowy uchwyt umożliwia wygodne odwieszenie upychacza na wyciskarce, bez konieczności odkładania go poza urządzeniem. Korek niekapek - zezwala na przechowanie soku w misie bez konieczności opróżniania jej odrazu.

Korek w Hurom HW PRO jest pomocny we wstępnym oczyszczaniu urządzenia, utrzymując wodę w misie, kiedy szczotki usuwają resztki owoców i warzyw z sita. WYCISKARKA DO GASTRONOMI HUROM HW DLA kupujących KOMERCYJNYCH Misa o zwiększonej objętości umożliwiająca wyciskanie pokaźniejszej ilości soku pokrywa ze szczotkowanej stali nierdzewnej o usztywnionej odporności świeże sito o pokaźniejszej powierzchni pozwalające wyciskać więcej soku Ułatwione czyszczenie dzięki zmienionym otworom wylotowym soku i pulpy Podświetlenie LED oznajmiające o stanie pracy wyciskarki Mocniejszy i trwalszy silnik do zastosowań komercyjnych, kultura pracy jak w modelach do korzystania domowego Specjalistyczny silnik przystosowany do pracy ciągłej Przeźroczysty otwór wsadowy pozwala obserwować wyciskane elementy ulepszone szczotki czyszczące uniemożliwiają przelaniu soku Zatyczka niekapek.

Pozwala odlać odmierzoną ilość soku i zapobiega kapaniu Diody LED. Informują o stanie pracy wyciskarki Nagroda. IF Design Award Korpus wyciskarki do soków Misa Druga misa wraz z wałkiem ślimakowym, sitem do przezroczystych soków, obrotowym koszyczkiem ze szczotkami, pokrywą i korkiem niekapkiemw Trzecia misa wraz z wałkiem ślimakowym, sitem do klarownych soków, obrotowym koszyczkiem ze szczotkami, pokrywą i korkiem niekapkiem Korek niekapek Wałek z ultemu Obrotowa szczotka Sito do przejrzystych soków Sito do gęstych soków Pojemnik na sok Pojemnik na pulpę Szczoteczki do czyszczenia Dwa komplety zapasowych wycieraczek do koszyczka obrotowego Dwie zapasowe uszczelki do korka niekapka Popychacz Instrukcja

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.