Menu

Hurom HW Pro

Cechy produktu

  • Producent Hurom 
  • Funkcje regulacja prędkości, funkcja reverse, blokada kapania, regulacja gęstości soku 
  • Kolor stalowy, srebrny 
  • Moc 150 W
  • Prędkość obrotowa 60 obr/min
  • Ilość prędkości
  • Pojemność pojemnika na sok 1 l
  • Pojemnik na sok tak 
  • Pojemnik na miąższ tak 

Opis

Poznaj najnowszą mistrzowską wyciskarkę soków przeznaczoną do gastronomii

Zaprojektowany i stworzony do użytku komercjalnego. Doskonały do restauracji, barów, juicy barów, fitness klubów, hoteli oraz wszędzie tam, gdzie goszczą świeżo wyciskane soki, i gdzie docenia się maksymalną wygodę i szybkość pracy z zachowaniem najkorzystniejszych jej efektów i najwyższej wydajności.

Wyciskarka wolnoobrotowa do gastronomii Hurom HWS PRO to kolejny krok ku doskonałości!

Lata doświadczenia na rynku wyciskarek wolnoobrotowych pozwalają nam doskonalić nasze urządzenia z myślą o mocnej grupie klientów. Tak jest także z naszą linią Professional - skierowaną nie tylko do branży gastronomicznej, ale także hotelarskiej czy sportowej. Nie spoczęliśmy na laurach po sukcesie modelu HUROM HW, który przebojem wdarł się do restauracji, barów i juicy barów na całym świecie. Efektem naszych starań, by jeszcze bardziej ułatwić Wam pracę z owocami jest przygotowany na rok 2019 - HUROM HWS Pro! skonsolidujeliśmy w nim najlepsze rozwiązania z maszyn asygnowanych dla domu, z technologią i mocą urządzeń asygnowanych do użycia komercyjnego


Dwa zespoły komponentów wyciskających w pakiecie
- technika Hurom „ONE STOP” dzisiaj także w urządzeniach przemysłowych


Dwie przeróżne komory wsadowe HUROM HWS PRO gwarantują pracę dobraną do Twoich potrzeb!


1. Dużą, inteligentna komora wsadowa HUROM „ONE STOP” – znana z naszych bestsellerowych modeli domowych technika Hurom „ONE STOP”, pozwala załadować do komory całą porcję komponentów za jednym podejściem, bez konieczności ciągłego ich dokładania. Podstawą technologii HUROM "One Stop" jest samoistne, samoczynne przenoszenie składników do misy podczas procesu wyciskania.


2. typowa, podwójna komora wsadowa ALPHA – umożliwia ciągłe wrzucanie owoców i warzyw, także tych długich, jak marchew, pietruszka, seler naciowy.


Dwa komponenty rozdrabniające S-Blade (w profilu litery S) rozbijają wrzucone składniki i popychają w dół wyciskarki. Element rozdrabniający C-Blade (w kształcie litery C) przecina elementy i omiata dno, przesuwając je stopniowo w dół. Dwa specjalnie wyprofilowane otwory pochylone do wnętrza misy, usprawniają płynne przechodzenie komponentów.

pokaźniejszy i bardziej skuteczny silnik

fachowy, bezszczotkowy silnik zastosowany w urządzeniach HUROM podoła nawet najszczególniej wymagającym wyzwaniom. Dzięki ciągłemu doskonaleniu technologii używanych w naszych wyciskarkach, udało nam się zwiększyć moment obrotowy silnika używanego w linii PROFFESIONAL, o 50kg w stosunku do siły silnika w naszych modelach domowych, co zapewnia większą moc i sprawność urządzenia. Przy czym warty odnotowania jest fakt, że silnik HUROM HWS PRO jest jednakowo cichy jak ten z produktów asygnowanych do wykorzystania domowego!
Opracowana przez nas technologia chłodzenia silnika umożliwia kilkugodzinną, ciągłą pracę bez ryzyka i strachu przed przegrzaniem i blokadą urządzenia.

teraz ogranicza Cię tylko liczba zamówień od klientów. HUROM HWS PRO jest na nie gotowy!


Więcej soku w krótszym czasie przy jednorazowym naładowaniu Największa na rynku średnica komory ładowania

Wyciskanie świeżego soku nigdy nie było tak proste i nieangażujące! powiększona pojemność komory ładowania z największym na rynku wlotem (aż 13cm średnicy!) pozwala produkować pokaźniejsze partie soku przy jednorazowym uzupełnieniu komory. Koniec ze staniem przy wyciskarce i ciągłym dokładaniem części, by uzyskać szklankę świeżego soku. Wypełnij komorę dowolnym owocem lub warzywem, uruchom HUROM HWS i uzyskaj aż do litra najwyższej jakości soku za jednym podejściem!


Misa na sok o obszerności 1 litra zapewnia wydajną i komfortową pracę

HUROM HW-SBE18 wyekwipowany jest w misę o objętości aż 1 litra, która pozwala na wyciskanie soku z obszerniejszej ilości komponentów, bez konieczności opróżniania jej co kilkaset mililitrów. Obfity wymiar misy podciąga sprawność pracy - przy wyciskaniu soku dla kilku osób nie ma zapotrzebowania opróżniania jej w trakcie. Dla porównania wyciskarki domowe wyposażone są w misę o obszerności tylko 0,5l. Przejrzysta komora wsadowa pozwala na obserwację , a także szybką reakcję w momencie zablokowania produktów.


Jeszcze wydajniejszy cykl wyciskania - stosowna struktura wałka ślimakowego oraz sita

Budowa wałka ślimakowego i sita zostały zoptymalizowane z myślą o wielogodzinnej pracy w najszczególniej wymagających warunkach przemysłowych. Struktura tych komponentów pozwala zaoferować większą produktywność urządzenia, przy jednoczesnym powiększeniu wygody i komfortu jednocześnie w trakcie wykorzystywania urządzenia jak i jego mycia. Wałek ślimakowy HUROM HWS PRO efektywniej niż dotąd miażdży elementy, zapobiegając blokowaniu ich w komorze wsadowej. Wyciskarka HUROM HWS PRO wyekwipowana jest w dwa sita: sito do soków przezroczystych ( z mniejszymi otworkami) i sito do soków gęstych ( z obszerniejszymi otworami). Harmonijna współpraca wszelkich komponentów zagwarantuje przyjemność i płynność pracy z urządzeniem. Silikonowe szczotki obrotowe czyszczą misę w trakcie pracy urządzenia, genialnie mieszając sok wyciskany z kilku produktów, a także zapobiegając przepełnianiu się misy. Specyficzna budowa wirnika obrotowego usprawnia mieszanie gęstszych soków z dodatkiem bananów albo truskawek.komfortowy podczas wyciskania
- jednakowo komfortowy w myciu

Niewątpliwą zaletą urządzenia HUROM HWS PRO jest prostota wykonania, która wynika z małej ilości części. To z kolei sprawia, że mycie HUROM HWS PRO jest prędkie i wygodne jak nigdy wcześniej! Doświadcz przyjemności codziennej pracy z HUROM HWS PRO, bez obawy, iż mycie urządzenia zabierze Ci cenny czas oraz odbierze Ci radość i smak Twojego ulubionego soku!

Prosta obsługa

Umieszczony w dogodnym miejscu włącznik oraz otwór wylotu pulpy podwyższa wygodę w trakcie użytkowania urządzenia w warunkach przemysłowych. Dodatkowym atutem urządzenia jest ekran z barwnymi diodami LED, który wskazuje aktualny status pracy urządzenia.


gęstość soku pod kontrolą

przy pomocy zastrzeżonej manetki przygotujesz genialnie gładki sok lub gęste smoothie (z obszerniejszą ilością miąższu i błonnika) – zgodnie z życzeniem klienta!


Bezpieczna i szczelna zatyczka + tłoczek

Specjalna, uszczelniona kompozycja zatyczki zapewni bezpieczeństwo i higienę pracy i nieprzeciętne połączenie komponentów podczas wyciskania soku.
Wyłącznie dla modelu mistrzowskiego zaimplementowano tłoczek z możliwością przywieszenia do komory ładowania, który zwiększa wygodę i skuteczność pracy. W przypadku zablokowania się składników w trakcie cyklu wyciskania, delikatnie popycha je w stronę wałka ślimakowego.efektywne przechowywanie i komfortowy układ urządzenia

Wygoda i komfort pracy naszych klientów są dla nas jednakowo ważne, co bezawaryjność naszych urządzeń. Korzystając z wiedzy jaką zgromadziliśmy przy prowadzeniu kawiarni Hurom Juice na całym świecie, wdrożyliśmy modyfikacje i ulepszenia do korpusu wyciskarki tak, by uczynić go bardziej przystępnym dla każdej, nawet najmniejszej przestrzeni roboczej. Pionowe ułożenie komponentów upraszcza opadanie miąższu, a pochylona o 3 poziomy podstawa misy pozwala zebrać sok do ostatniej kropli bez konieczności podnoszenia i przechylania urządzenia.


Pozostałe informacje

Korek niekapek - umożliwia przechowanie soku w misie bez konieczności opróżniania jej odrazu. Korek w Hurom HWS PRO jest pomocny we wstępnym oczyszczaniu urządzenia, utrzymując wodę w misie, kiedy szczotki usuwają resztki owoców i warzyw z sita.


Wyciskarka do gastronomii HUROM HW dla klientów komercyjnych
Misa o zwiększonej obszerności umożliwiająca wyciskanie większej ilości soku
pokrywa ze szczotkowanej stali rdzoodpornej o wzmocnionej odporności
nowe sito o pokaźniejszej powierzchni zezwalające wyciskać więcej soku
Ułatwione czyszczenie dzięki zmienionym otworom wylotowym soku i pulpy
Podświetlenie LED powiadamiające o stanie pracy wyciskarki
Mocniejszy i trwalszy silnik do zastosowań komercyjnych, kultura pracy jak w modelach do korzystania domowego
Specjalistyczny silnik przypasowany do pracy ciągłej
Przeźroczysty otwór wsadowy pozwala obserwować wyciskane elementy
ulepszone szczotki czyszczące zapobiegają przelaniu soku
Zatyczka niekapek. Pozwala odlać odmierzoną ilość soku oraz uniemożliwia kapaniu
Diody LED. Informują o stanie pracy wyciskarki
Nagroda. IF Design Award


Zawartość pudełka Akcesoria podstawowe

Dwie misy Alpha


Dwa niewiele znaczące sitaDwie szczotki obrotowe


komplet Smart Hopper


Komora Smart Hopper


Wałek ślimakowy do Smart Hopper


komponent mieszający do Smart Hopper


komplet Alpha

Komora Alpha


Wałek ślimakowy do komory Alpha


Kompatybilne komory wsadowe

Komory wsadowe smart


Komory wsadowe Alpha


uzupełniające akcesoria


Korek niekapek


Pojemnik na sok


Pojemnik na pulpę


Popychacz


3 uzupełniające komplety uszczelek


Szczotki do czyszczenia

Polecamy sprawdzić też ekspresy do kawy oraz czajniki kuchenne!


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.