Menu

Kuvings B6000

Cechy produktu

 • Producent Kuvings 
 • Kolor szary, czarny, czerwony, biały, srebrny, bordowy 
 • Moc 240 W
 • Prędkość obrotowa 50 obr/min
 • Pojemność pojemnika na sok 0.4 l
 • Pojemnik na sok tak 

Opis

Zapraszamy do zakupu dodatkowych akcesoriów dzięki którym będziemy mogli robić fantastyczne smoothie, a także pysznych zdrowych lodów!

7,5 cm otwór wsadowy pozwoli na wyciśnięcie soku z CAŁEGO owoca i warzywa, bez konieczności uprzedniego krojenia ascetycznca. Otwór wsadowy jest na tyle szerokie, by pomieścić całe jabłko, pomidora, pomarańczę,7,5 cm otwór wsadowy pozwoli na wyciśnięcie soku z CAŁEGO owoca i warzywa, bez konieczności uprzedniego krojenia minimalistycznca. Otwór wsadowy jest na tyle spore, aby pomieścić całe jabłko, pomidora, pomarańczę, cytrynę i mnóstwo więcej. Cytrynę i sporo więcej Świeży sok uzyskany przy pomocy z wyciskarka KUVINGS B6000 to gwarancja, że nasze ciało otrzyma czterokrotnie więcej cennych części i wartości odżywczych, niżeli zjedzenie danego owoca.Niewątpliwą zaletą zwiększonego otworu wsadowego, dzięki któremu mamy możliwość wyciśnięcia soku z CAŁEGO owoca i warzywa, jest uniknięcie cyklu utleniania ascetycznca, który ma miejsce, gdy kroimy warzywa lub owoce na mniejsze kawałki przed przystąpieniem do cyklu wyciskania.

szczególnie cicha praca urządzenia, to wyciskanie bez obaw, że obudzimy domowników.Najciszej pracująca wyciskarka dostępna obecnie na rynku!Wolnoobrotowa wyciskarka Kuvings B6000 to najciszej pracująca wyciskarka aktualnie przystępna w Australii. Nieważne, czy wyciskasz sok z twardych warzyw tj. Buraki albo marchew, czy może pozyskujesz sok z owoców miękkich i traw - możesz być pewien, iż z tym urządzeniem osiągniesz najlepsze z realnych rezultatów!

zastrzeżona technologia JMCS powoduje, iż ta stanowczo cicha wyciskarka zdobyła Nagrodę najlepszej Wyciskarki w roku 2010 i 2011. Technologia JMCS (Juicer Module Comprising System) to ekstrakcja 100% czys tych i naturalnych soków z warzyw i owoców przy zachowaniu wszelkich wartości odżywczych i cennych komponentów.

Utrzymanie urządzenia w czystości jest dziecinnie proste - zamknij wylot soku zatyczką, wlej wodę do urządzenia, włącz silnik i pozwól wyciskarce oczyścić się, zanim przystąpisz do demontażu maszyny i gruntowego czyszczenia części. Utrzymanie wyciskarki w czystości jest gwarancją perfekcyjnej jakości soków. Osuszanie części ręczniczkiem po ich umyciu uniemożliwia powstawaniu odbarwień, a także pozyskiwania soku z pulpą.


Picie soków - picie wyciskanych na zimno soków unosi poziom energii! Soki warzywne regenerują komórki w naszym ciele. 67% wszelkich elementów i enzymów wyciśniętych z surowca “na zimno” jest wchłanianych i przedostają się one do krwi, podczas gdy, wyłącznie 17% części i enzymów zostanie wchłoniętych poprzez zjedzenie owoców, czy warzyw na minimalistycznie.Picie soków - picie wyciskanych na zimno soków podwyższa poziom energii! Soki warzywne regenerują komórki w naszym ciele. 67% wszystkich komponentów i enzymów wyciśniętych z minimalistycznca “na zimno” jest wchłanianych i przedostają się one do krwi, podczas gdy, wyłącznie 17% części i enzymów zostanie wchłoniętych przez zjedzenie owoców, czy warzyw na minimalistycznie.opatentowana technika JMCS (Juicer Module Comprising System) to ekstrakcja 100% czystych i naturalnych soków z warzyw i owoców przy zachowaniu wszystkich wartości odżywczych i cennych składników.

Uwaga: Nasze testy wyciskarki, które przeprowadzaliśmy pokazują, iż część owoców miękkich jak np. Jabłka, pomarańcze, wywołują produkcje gęstszego soku w kontraście do np. Twardego minimalistycznca. Dzieje się tak ponieważ miękkie owoce po wstępnym rozdrobnieniu przez ślimak doprowadzane są do postaci musu, który jest mieszanką soku wraz z częściami stałymi. Te cząstki są na tyle minimalne, iż sito wyciskarki nie jest w stanie filtrować i oddzielić ich od części płynnej soku. Dlatego również gęstszy sok w trakcie produkcji soku z miękkich owoców jest zjawiskiem normalnym i nie trzeba się nim przejmować. Jeśli użytkownik oczekuje jednak niezwykle czystego soku, to powinien się w takim wypadku zaopatrzyć w prasę, która dzięki innem u systemowi filtracji wyprodukuje idealnie czysty sok.

Kuvings nie przestaje zadziwiać nas innowacjami, które naprawdę usprawniają proces ekstrakcji i namawiają do wyciskania!Zatyczka zezwala na zamknięcie pozyskanego soku w środku urządzenia, dzięki czemu sok może mieszać się, poprawiając swój smak. Poza tym, zatyczka pełni też funkcję niekapka, co uniemożliwia niechcianym plamom, niekontrolowanym wyciekom i usprawnia czyszczenie maszyny. Zatyczka zezwala na precyzyjne odmierzenie soku już w środku urządzenia od 400 ml i więcej! Zatyczka to nieskomplikowane czyszczenie maszyny - po zakończeniu ekstrakcji, a przed gruntowym czyszczeniem części, zatyczka umożliwia przepłukanie maszyny.

System zabezpieczający silnik, samoczynnie wyłączy silnik, gdy grozi mu ryzyko przegrzaniaDwustopniowy system zabezpieczający zapewnia właściwy montaż urządzenia- inaczej urządzenie nie podejmie pracy.

Wyciskarka Kuvings wyśmienicie sprawdza się nie tylko z twardymi warzywami i miękkimi owocami, lecz także z zielonymi warzywami liściastymi, tj. Jarmuż, szpinak i z trawami (trawa pszenicy), czy ziołami. Wszystko to dzięki niezawodnej wytrzymałości i mocy silnika. Wytrzymały i bezusterkowy silnikTen stanowczo wytrzymały i godny zaufania silnik wyprodukowany w Korei znamionuje bardzo cicha praca, i możliwość nieprzerwanej 30 minutowej pracyCicha praca silnika to znacząca redukcja wibracji
Silnik wyciskarki Kuvings wykonany jest we własnej fabryce, stąd ich restrykcyjna kontrola. Dlatego tak doskonale radzi sobie z wyciskaniem “na zimno” twardych warzyw i miękkich owoców

Miejsca wylotów wentylacyjne umieszczone są z boku i pod spodem urządzenia, co zagwarantuje bezpieczeństwo użytkowania i wspaniały rezultat w postaci świeżych soków.zarówno wyciskarka przeznaczona do wykorzystywania domowego, jak i w gastronomii powinna mieć zapewnioną znakomitą wentylację, wtedy wyciskarka może pracować poprzez przerwy do 30 minut. Zapewnienie odpowiedniej wentylacji wyciskarce, nad wyraz tej dedykowanej do użytkowania w gastronomii jest bardzo wyraźne, tak jak zapewnienie maszynie 10 minutowego odpoczynku, po 30 minutowe, bezustannej pracy. Wyciskarka wyposażona jest w mechanizm zabezpieczający, która kontroluje ten cykl pracy. 3 Wyloty Wentylacyjne

pakiet posiada:
 • silnik/korpus
 • komora zsypowa (big mouth)
 • sito i wałek z ultemu
 • koszyk na sito
 • wałek ślimakowy z ultemu
 • 2 pojemniki na sok
 • szczotka
 • instrukcja obsługi
 • szczotka samoczyszcząca na sito
 • pięknie ilustrowana książka wraz z przepisami na soki

Opcje dodatkowe (nie wchodzące w skład zestawu):

 • przystawka do mielenia (mincer)
 • sito pełne
 • sitko do gęstszych soków / smoothie

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.