Menu

Tefal ZC150838

Cechy produktu

  • Producent Tefal 
  • Funkcje regulacja prędkości 
  • Kolor czarny, czerwony 
  • Moc 80 W
  • Pojemność pojemnika na sok 0.8 l
  • Pojemnik na sok tak 
  • Pojemność pojemnika na miąższ 0.8 l
  • Pojemnik na miąższ tak 

Opis

Wyciskarka wolnoobrotowa Juiceo Uwolnij korzyści! Wyciskarka wolnoobrotowa Juiceo to prosty sposób na zdrowy i pyszny sok. Technika wyciskania na zimno gwarantuje wyciskanie maksymalnej ilości soku przy niewielkiej ilości odpadów, równocześnie zachowując naturalne aromaty, barwy i wartości odżywcze ulubionych owoców i warzyw!

Urządzenie jest nietrudne w obsłudze dzięki jednemu ustawieniu szybkości i funkcji pracy wstecz do odblokowania kawałków owoców i warzyw. Natomiast funkcja dostosowywanej ilości pulpy pozwala kontrolować, ile pulpy wyszuka się w soku: dużo, trochę lub zero!

uzupełniające użyteczne części to obfitych rozmiarów dzbanek na sok i kolektor na pulpę, dzięki którym nie trzeba przerywać wyciskania soku. Urządzenie w dodatku funkcję ochrony przed kapaniem, dzięki której powierzchnia blatu pozostaje czysta, a cicha technologia pozwala na niezakłócającą spokoju pracę o dowolnej porze dnia.

Całości dopełnia możliwość mycia w zmywarce wyjmowanych części dla ułatwienia czyszczenia oraz kompaktowa, wytworna forma, żeby urządzenie można było trzymać na dowolnym blacie. Technika Cold Press zagwarantuje wysoki poziom ekstrakcji soku przy znikomej ilości odpadów i maksymalnej ilości korzyści.

Ciesz się naturalnym smakiem, czystą barwą i wszystkim składnikami odżywczymi Twoich ulubionych owoców i warzyw. Łatwość wykorzystania Jedno ustawienie prędkości, funkcja pracy wstecz w celu odblokowania kawałków owoców i warzyw ułatwia wyciskanie soku.

dostosowywana liczba pulpy Kontroluj ilość pulpy w soku: może być jej dużo, trochę lub zero! Wygoda wielkie wymiary dzbanka (800 ml) i kolektora pulpy zapewniają wyciskanie soku bez konieczności robienia przerw.

Ochrona przed kapaniem zapewnia dokładne wymieszanie soku i uniemożliwia pochlapaniu blatu sokiem po jego przygotowaniu. Cicha technika Ciesz się świeżym sokiem o dowolnej porze dnia i wyciskaj go bez przerw, dzięki niskiemu poziomowi hałasu.

Łatwe czyszczenie Części wyjmowane można myć w zmywarce, dzięki czemu czyszczenie jest proste. Łatwość przechowywania Kompaktowa i szykowna forma idealnie zawiera się na każdym blacie....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.