Wyciskarka soku Omega VRT 352 HD - biała + pojemniki próżniowe

Wyciskarka soku Omega VRT 352 HD - biała + pojemniki próżniowe

Przykro nam, w chwili obecnej brak ofert.

Informacje o produkcie

Wyciskarka soku Omega VRT 352 HD - biała + pojemniki próżniowe

Wyciskarka do soków OMEGA VRT352 to gwarancja najlepszych jakościowo, świeżych i zdrowych soków warzywnych, owocowych, oraz soków z trawy pszenicy. OMEGA VRT350 zawiera:
- sito wykonane z tworzywa ULTEM typu „heavy duty”
- ślimak wykonany z tworzywa ULTEM typu „heavy duty”
- dwustopniowy system wyciskania soków na niskiej prędkości
- zmniejszona ilość piany i efektu pienienia się soków podczas wyciskania
- tłoczenie soków przy prędkości 80 obrotów na minutę dla uzyskania optymalnie najlepszego efektu
- 3 sita, dzięki którym możliwie jest uzyskanie zarówno gęstych, jak i klarownych soków oraz bardzo klarownych
- samoczyszczący się system
- duży rozmiar wylotu pulpy
- jest to urządzenie łatwe w obsłudze oraz proste do złożenia i czyszczenia
- 10 lat gwarancji na użytek domowy Dobroczynny wpływ na Twoje zdrowie
Wielu dietetyków, specjalistów od żywienia, czy lekarzy zgodnie przyznaje, że wpływ surowej diety- czyli spożywanie nieprzetworzonego, świeżego jedzenia, tj, owoce, warzywa, orzechy, czy ziarna to dobra dawka błonnika w diecie, co poprawia kondycję, samopoczucie i ma dobroczynny wpływ na nasze zdrowie. Taki sposób odżywiania się to szybki powrót do zdrowia po przebytych chorobach oraz pozytywny zastrzyk energii.
Najłatwiejszym i chyba najprzyjemniejszym sposobem zapewnienia sobie wszelkich dóbr, minerałów, składników odżywczych, i enzymów zawartych w warzywach, owocach i innych jest tłoczenie na zimno. Większość sokowirówek pracuje na obrotach 1,650- 16,000 obr/min., co niszczy zawarte w owocach i warzywach cenne składniki odżywcze, enzymy, oraz powoduje szybkie rozwarstwienie się soków krótko po ich uzyskaniu. Dlatego OMEGA VRT350 to system wolnego wyciskania/ tłoczenia soków na zimno przy prędkości 80 obr/min, co zapobiega napowietrzaniu się soków i umożliwia ich przechowywanie przez 72 godziny. Podstawowe parametry techniczne i użytkowe Numer modelu VRT352 UPC 737416035240 Sposób wyciskania soków Wyciskanie na zimno/ tłoczenie Prędkość rotacji 80 obr./min. Silnik 1/3 moc indukcyjna Napięcie/częstotliwość 50-60 Hz Kolory dostępne Srebrny Dołączone akcesoria Ślimak oraz sita wykonane z tworzywa ULTEM, dzbany do soków, szczotka czyszcząca, tamper. Gwarancja 10 na użytek domowy Waga 8.5 kg Wymiary 18 cm x 39 cm x 21 cm (długość/wysokość/ głębokość) Waga urządzenia do wysyłki 9 kg Wymiary urządzenia do wysyłki 38 cm x 34 cm x 32 cm Moc silnika 150w Napięcie 240v OMEGA VRT 350 HD w skrócie:
Wyciskarka do soków OMEGA VRT352 to niezwykła efektywność jakiej można spodziewać się po wyciskarkach , które wyciskają/ tłoczą soki na zimno, w połączeniu z pionowym designer to eleganckie i małe (gabarytowo) urządzenie. VRT352 wyciśnie maksymalną ilość świeżego, „żywego” soku z warzyw, owoców, warzyw liściastych, traw pszenicy przy wytworzeniu minimalnej ilości piany. Tłoczenie soków na zimno
Pionowa wyciskarka do soków OMEGA VRT352 to najlepszy sposób na uzyskanie soków z owoców, warzyw, traw pszenicy, czy warzyw liściastych, tj. marchew, buraki, jabłka, pomarańcze, kapusta, jarmuż i wiele innych. To również gwarancja pełnego smaku oraz zachowania wszelkich enzymów, witamin, składników odżywczych. OMEGA VRT352 spotykamy osoby, który wymagają szczególnej diety, a możliwość zrobienia własnego mleka bez potrzeby kupowania drogich odpowiedników (mleko sojowe, czy mleko orzechowe), uczyni nasze życie prostszym i tańszym! Użyj ekologicznego mleka, a przygotowanie własnego, pysznego tofu będzie pestką!

UWAGA!
Bardzo nam miło poinformować, iż do każdej zamówionej wyciskarki elektrycznej w naszym sklepie, dodajemy trzy pojemniki próżniowe o pojemności: 1000 ml, 500 ml, 200 ml zupełnie ZA DARMO! "/public/assets/1c.jpg" alt="" /> Dodatkowo chcąc spełnić Państwa oczekiwania, oferujemy wyciskarki z trzema sitami w komplecie: 1. Sito do soków
2. Sito do musów
3. Sito na pojemnik do jeszcze czystszych soków Model wyciskarki OMEGA VRT352 to rewolucyjna wyciskarka, która łączy ze sobą niezwykłą i nowoczesną technologię wyciskania soków (tłoczenia) „na zimno” oraz pionowy design.
Wyciskarka, która zatrzymuje wszelkie cenne enzymy i składniki odżywcze w sokach. Warzywa i owoce w niemal „żywej” postaci to oferta Omegi VRT352.

Wyciskarka do soków OMEGA VRT352 to tłoczenie soków z warzyw i owoców przy prędkości 80 obrotów na minutę, co zapobiega ich napowietrzaniu się, dzięki czemu soki mogą być przechowywane do 72 godzin bez utraty jakichkolwiek składników odżywczych. Oznacza to, że otrzymacie Państwo maksymalną ilość żywych enzymów oraz cennych składników odżywczych, a także minerałów i witamin zawartych w sokach wyciskanych owoców i warzyw, co pozwoli w pełni docenić ich dobroczynny wpływ.

Możliwość uzyskiwania soku z trawy pszenicznej
Pionowa wyciskarka do soków OMEGA to zwiększona efektywność uzyskiwanego soku z trawy pszenicy niż kiedykolwiek przedtem. Ślimak wykonany z GE Ultem typu „heavy duty” oraz dwa rodzaje sit (do soków gęstych i klarownych), to jeszcze większa efektywność w uzyskiwaniu soków z trawy pszenicznej czy zielonych warzyw liściastych. Wyciskarka typu „heavy duty”- do użytku komercyjnego
Najnowsza wyciskarka do soków wyposażona w zgniatacz ślimakowy wyciskająca soki, który umieszczony został pionowo.
OMEGA VRT352 wyposażona jest w sito wykonane z tworzywa ULTEM GE, co kwalifikuję tą wyciskarkę jako sprzęt „heavy duty” . Sito wykonane z tworzywa ULTEM GE jest 8 razy mocniejsze i wytrzymalsze w porównaniu do innych plastikowych sit, co sprawia, że jest to urządzenie dla osób, której wyciskanie soków biorą na poważnie. Wyciskarka do soków OMEGA to styl i klasa
Pionowa wyciskarka do soków OMEGA VRT352 to stylowy design, kompaktowy, nowoczesny i najwyższej jakości produkt niezbędny w Twojej kuchni. Skorzystaj z wygody jaką daje wyciskarka wyposażona w pionowy ślimak i zyskaj więcej przestrzeni w swojej kuchni, dzięki małym gabarytom wyciskarki. Technologia

Pionowa wyciskarka do soków OMEGA VRT352 łączy w sobie funkcjonalność i efektywność, abyście mogli Państwo otrzymać maksymalna ilość soku z wyciskanych warzyw czy owoców przy jednoczesnym zachowaniu wszelkich drogocennych enzymów, składników odżywczych, minerałów i witamin. Wyciskarka wyposażona jest również w samoczyszczący się system oparty na szkielecie wrac z silikonowymi wycieraczkami, który pomaga utrzymać sito w czystości, a także zwiększa wydajność wyciskarki.

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie