Moje konto

Wylewki

Wśród milionów produktów nie znaleźliśmy żadnego, który odpowiadałby Twojemu zapytaniu.

Co teraz?

  • Wpisz inne słowa kluczowe w wyszukiwarce powyżej - może następnym razem się uda
  • Zacznij poszukiwania od strony głównej

O kategorii Wylewki

W kategorii Wylewki znajdziesz masy posadzkowe różnego rodzaju. Posadzki samorozlewne o zakresie 1-60 mm np. wylewki Ceresit i Alpol. Stosowane wewnątrz obiektów (w garażach, wielopoziomowych parkingach, halach produkcyjnych, magazynach czy jako wierzchnia warstwa bezspoinowych posadzek przemysłowych). Po utwardzeniu są wytrzymałe, szczelne dla cieczy, odporne na ścieranie, działanie wody, kwasów, zasad, soli, olejów czy rozcieńczalników.

PCI, Schomburg, Cekol i Atlas to producenci samoczynnie samopoziomujących się zapraw do wylewania w warstwach od 2 do 50 mm silnie obciążonych posadzek (hale produkcyjne, magazyny, warsztaty, garaże) oraz do wyrównywania podkładów podłogowych pod posadzki, płytki, panele, wykładziny. Po posadzkach można chodzić już po kilku godzinach. Są odporne na ścieranie, wodę i mróz. Łatwe w nakładaniu (ręcznie albo pompą) wewnątrz i na zewnątrz budynków, na podłoża betonowe, asfaltowe, cementowe, ceramiczne, jastrychowe (także z podgrzewaniem podłogowym).

Z kolei Alpol i Ceresit oferują szybko twardniejące podkłady podłogowe grubości od 10 do 100 mm pod posadzki samopoziomujące lub rozlewne, czy do wykonywania warstw dociskowych i profilowania spadków. A także jako ostateczna warstwa użytkowa pod płytki ceramiczne, parkiet na zewnątrz i wewnątrz obiektów. Łatwe w stosowaniu, szybko schną, są odporne na wodę i mróz. Ruch pieszy po nich jest możliwy już po kilku godzinach. Natomiast specjalne zaprawy pod układanie kamieni posiadają Botament i Mapei. Z kolei firma Sika sprzedaje żywice epoksydowe służące do gruntowania podłoży pod posadzki typu Sikafloor oraz jako samodzielny impregnat.

Sprawdź też