Menu

I1 wzmacniacz dla iPhone

Cechy produktu

  • Producent FiiO 

Opis

FiiO i1 to certyfikowany poprzez Apple MFI konwerter cyfrowo-analogowy(DAC) i wzmacniacz słuchawkowy zaprojektowany dla złącza Lightning marki Apple. Certyfikowanie daje całkowitą gwarancję, że urządzenie mimo aktualizacji systemu będzie nadal działać w urządzeniu z iOS.

i1 działa z każdym urządzeniem Appla wyekwipowanym w złącze Lightning, czyli iPhone'ami i iPad'ami. Korzystnej jakości przetwornik nie tylko umożliwi odtwarzanie plików gęstych, tzw. Hi-res (w przyszłości do 192 kHz), lecz także głos przetwarzany w trakcie rozmowy będzie czysty i wyraźny.

Natomiast wzmacniacz słuchawkowy ma moc 30mW/16Ohm, co da możliwość wysterowania większości słuchawek dokanałowych oraz niewymagających nausznych. Zastosowany mikrofon o wysokiej czułości dba o to, aby Twój głos był wyraźnie słyszany w trakcie rozmów telefonicznych i nagrywania.

Już nigdy słaba jakość głosu nie zepsuje Twojej rozmowy. Obieranie połączeń czy włączanie Siri jest wyjątkowo proste, starczy nacisnąć odpowiednio środkowy przycisk. Także jakość mikrofonu gwarantuje czysty głos.

Fiio i1 posiada wysokiej jakości chipset DAC NAU88L25 oraz wzmacniacz słuchawkowy. Udoskonalona jakość dźwięku w kontraście do seryjnego DAC iPhone....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.