Menu

LD Systems HPA1 wzmacniacz słuchawkowy

Cechy produktu

  • Producent LD Systems 

Opis

LD Systems HPA 1 Wzmacniacz słuchawkowy i kabel IEM LD Systems HPA 1 to uniwersalny wzmacniacz słuchawkowy o wysokiej mocy wyjściowej do wykorzystania na scenie, w studiu i domowym studiu nagraniowym oraz jako świetne rozwiązanie do przewodowego „In-Ear-Monitoring".

Kompaktowe urządzenie w mocnej, ergo nomicznej obudowie z tworzywa nienaturalnego, o miłej w dotyku powierzchni, z funkcjonalnym uchwytem na pasek posiada bogate wyposażenie. HPA 1 ma, oprócz blokowanego złącza XLR z symetrycznym wejściem sygnału stereo L/R, gniazdo stereo typu jack 3,5 mm na wejściu Aux, które może być stosowane do przekazywania sygnału metronomu lub podkładu muzycznego.

Dla bezpieczeństwa jest on chronion y przed nadmiernym poziomem sygnału wejściowego. Zapadkowe gniazdo z ujemnym kontaktem wewnętrznym pozwala na podłączenie zasilacza sieciowego. Wyjściem dla słuchawek nausznych i dousznych jest gniazdo jack 3,5 mm.

Poziom i balans dźwięku można ustawić przy pomocy pokręteł. Jednym przyciskiem można przełączyć sygnał stereo na sumę mono. By zagwarantować odtwarzanie dźwięków bez zniekształceń i chronić system przed sprzężeniami zwrotnymi, zintegrowano kompleksowo wyekwipowany limiter.

W celu kontrolowania funkcji urządzenie LD Systems HPA 1 zostało wyposażone w dwukolorowe diody LED, które wskazują reakcję limitera w trakcie szczytowych stopni przekazywania sygnału oraz poziom baterii.

Wzmacniacz słuchawkowy jest niezwykle lekki, w aży zaledwie 165 g. Wysokiej jakości akumulatorek 9 V zapewnia pracę do 12 godzin. Specyfikacja LDHPA1: Kompaktowy i wydajny wzmacniacz słuchawkowy wyśmienite rozwiązanie do przewodowego „In-Ear-Monitoring".

Symetryczne wejścia XLR L/R Wejście Aux 3,5 mm do przekazywania sygnału metronomu lub podkładu muzycznego. Skrupulatne regulatory głośności i balansu. Zintegrowany limiter służący do odtwarzania dźwięków bez zniekształceń i jako ochrona przed sprzężeniami zwrotnymi.

Włączana suma mono dla skoncentrowanego obrazu dźwiękowego wyjątkowo stabilna pokrywa z powierzchnią Soft-Touch ergonomiczny zaczep na pasek do bezpośredniego użytku na ciele Złącze do adaptera zasilającego 9 V

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.