Menu

Mackie HM-800 wzmacniacz słuchawkowy Płacąc przelewem przesyłka gratis!

Cechy produktu

  • Producent Mackie 

Opis

Mackie HM 800 Mackie HM-800 to rackowy wzmacniacz słuchawkowy w konkretnej obudowie BUILT-LIKE-A-TANK™. Dostępna cenowo linia HM oferuje jakość dźwięku, niezawodność i sprężystość przy dystrybucji sygnału stereo na słuchawki.] nadzwyczajny do studiów, pomieszczeń odsłuchowych, cichych scen i nie tylko, kolekcja HM proponuje wszystko, czego potrzebujesz, niezależnie od tego, czy jest to tylko rozdzielenie pojedynczego sygnału do zespołu, czy bardziej niełatwa dystrybucja słuchawek.

2 dyskretne główne wejścia stereofoniczne z oddzielnym sterowaniem poziomem i wyjścia stereofoniczne 7-segmentowy pomiar LED na kanał plus Main 2 wyjścia słuchawkowe na kanał 8 niezależnych wejść Aux dla maks.

8 jednostkowych miksów stereofonicznych wybór wejścia i przełączniki Stereo/Mono na kanał 16 wszystkich wyjść słuchawkowych konstrukcja Built-Like-A-Tank™

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.