Menu

DINGO Zabawka myszki ananasowe dla kota

Cechy produktu

  • Producent Dingo 
  • Rodzaj myszy 

Opis

Dwie myszki z dzwoneczkami o aromacie kocimiętki, uszyte ze sztruksu i pluszu o fakturze ananasa to gwarancja nieprzeciętnej zabawy dla Twojego Kota!

U kotów, które posiadają silnie rozwinięty instynkt łowiecki, zabawka jest najlepszym sposobem na jego rozładowanie. Zabawka staje się obiektem pożądania mruczka, dzięki temu domownicy mogą spokojnie chodzić po domu w szortach, bez obawy o niespodziewany atak kocich pazurków. Po drugie, zabawka to sposób na nudę - a wiadomo, iż kiedy zwierzak się nudzi, potrafi być bardzo kreatywny. Aby uchronić nasze meble, buty i inne przedmioty przed zniszczeniem, warto zainwestować w kilka niebanalnych zabawek, które zajmą naszego podopiecznego na jakiś czas. Dodatkowo zabawa zagwarantuje zwierzakowi dawkę codziennego ruchu - istotnie ważną dla kotów niewychodzących, bardziej narażonych na nadwagę - oraz aktywność umysłową.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.