Manu

Podświetlana zabawka jeżyk - 1 sztuka

Cechy produktu

  • Producent Zooplus 

Opis

Migający jeż, zabawka dla kota to idealna zabawka do polowania. Piłka miga na czerwono i niebiesko przez 14 sekund na skutek mocnego potrząśnięcia, lub spadku z minimum 30 cm. Wierzch piłki wykonano z gumy termoplastycznej (TPR), dzięki czemu piłka toczy się wyjątkowo cicho i jest odpowiednia do rzucania.

Rzuć swojemu ulubieńcowi miękką piłkę i pozwól mu za nią polować! Dzięki temu, że jeżyk świeci na czerwono/niebiesko nadają się idealnie do zabawy wieczorem lub w nocy. Odporny materiał gwarantuje trwałość zabawki i długie godziny wspaniałej zabawy dla Twojego ulubieńca.

Migający jeż, zabawka dla kota, w skrócie: Kolor: niebieski Materiał: Guma termoplastyczna (TPR) Średnica: 5 cm Miga na skutek mocnego poruszenia lub spadku z 30 cm Czas migotania po jednym potrząśnięciu 14 sekund Podświetlenie wyłącza się, gdy piłka się nie porusza Odpowiednia do rzucania Toczy się wyjątkowo cicho Odporna Uwaga: zabawka dla kota migający jeż jest zasilana na baterie, które nie podlegają wymianie.

. Wskazówka: tak jak w przypadku każdego innego produktu, należy uważać na kota w trakcie zabawy. Sprawdzaj regularnie, czy zabawka nie jest uszkodzona i wymień ją, jeśli stwierdzisz uszkodzenie lub brak niektórych części.

W przeciwnym razie może dojść do zranienia zwierzęcia..

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie