Menu

Trixie Dog Activity dysk dla psa - Ø 23 cm

Cechy produktu

  • Producent Trixie 

Opis

Dysk Dog Activity Disc producenta Trixie trenuje szybkość, reakcję i wytrzymałość Twojego psa w formie zabawy.

Zabawy w rzucanie i łapanie wzmacniają więź pomiędzy właścicielem i jego psem. Frisbee dzięki swym niesamowitym właściwościom latającym, zapewnia idealną zabawę zarówno Tobie, jak i Twojemu psu.

Ta wysokiej jakości zabawka Frisbee pozostała opracowana przez mistrzynię świata w rzucaniu dyskiem dla psa - Karin Actun. Do dysku dołączona jest instrukcja zawierająca wskazówki i triki, które pomogą Ci stosownie zastosować wszystkie możliwości dysku w trakcie treningu z psem.

Zabawka jest też asygnowana dla młodych psów. Dysk jest wyprodukowany z sprężystego, miękkiego i wytrzymałego plastiku, co powoduje, iż jest on bardzo odporny na psie zęby i nie odłamuje się.

Średnica: 23 cm.

Uwaga: odcień dostarczonego towaru może odbiegać od zdjęcia - wysyłany losowo.

Tak, jak w przypadku innych towarów, nie pozostawiaj psa bez opieki podczas zabawy tym produktem. Regularnie sprawdzaj, czy artykuł nie uległ uszkodzeniu. Zabawkę wymień na nową, gdy zauważysz, iż jest uszkodzona albo gdy brakuje części. W przeciwnym razie narazisz Twojego psa na zranienie.EAN: 4011905033563

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.