Menu

TRIXIE Zabawka Dog Activity Game BONE

Cechy produktu

  • Producent Trixie 

Opis

TRIXIE Zabawka Dog Activity Game BONE 2 w 1

Szukasz nieszablonowej zabawki dla swojego czworonoga? Podaruj mu coś, co pomoże mu nie tylko zwalczyć nudę, lecz także rozszerzyć koncentrację i spostrzegawczość. Trixie Dog Activity Game Bone to zabawka na smakołyki dla psa, obok której żaden Burek, Reksio czy Atos nie przejdą obojętnie.

Fenomenalna zabawka dla psa z karmą

Dwustronna plansza w rozmiarze 31 x 20 cm w zarysie kości gwarantuje wielogodzinną, genialną zabawę. Na jednej ze stron zwierzak,otrzymać się do przysmaków, musi sam dojść do tego, jak podnieść stożki. Na stronie drugiej znajdują się pokrywy, pod którymi należy ukryć smakołyki. Aby je otrzymać, pies musi znaleźć sposób na przesunięcie pokryw.

Zabawka dla psa na inteligencję i nudę

Trixie Dog Activity Game Bone to wspaniały podarek dla każdego psa, niezależnie od jego rasy, wieku i wymiarów. Gadżet pozwala na pozytywne spożytkowanie energii i zmniejszenie ryzyka szkodliwych zachowań. Twój pupil, bawiąc się zabawką dla psa na smakołyki, polepszy swoją uwagę, koncentrację i zdolność logicznego myślenia.

  • Gra rodzaju 2 w 1 (dwustronna)
  • Strona 1 - solitaire (Level 1): pies musi podnieść stożkidostać sie do smakołyków
  • Strona 2 - szachy (Level 2): pies uzyskuje smakołyki przez przesuwanie pokryw, które można w dodatku zablokować stożkami, co podciąga poziom trudności
  • Zabawka produkowana jest z wytrzymałego plastiku
  • Pomaga zwalczyć nudę i uniknąć krzywdzących zachowań
  • mieści instrukcje szkoleniowe

precyzyjna zasada działania zabawki zaprezentowana jest na filmiku poniżej.

rozmiary: 31 × 20 cm

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.