Menu

ZABAWKA FLIP board 23x3cm

Cechy produktu

  • Producent Trixie 

Opis

Wysiłek umysłowy zatrzymuje młodość - jest to aktualne nawet u psa. Zabawka na inteligencję Flip Board będzie nieprzeciętnym zajęciem dla Twojego ulubieńca. Poprzez zabawę musi się on otrzymać do karmy suchej, próbując przy tym przeróżne techniki otwierania.

W ten sposób dostaje on swoją nagrodę i jest skoncentrowany na zabawce. W celu zapewnienia adekwatnego treningu, do dostawy zostaje dołączony zeszyt ćwiczeń z pomocnymi wskazówkami i poradami, które zapobiegną zbyt intensywnemu albo niewiele efektywnemu treningowi.

Na początku pies będzie potrzebował Twojej pomocy. Czas miło upłynie na zabawie, gdyż pies będzie miał zajęcie poprzez cały czas. Jest wyjątkowo dużo zadań, które należy rozwiązać. Zabawka zróżnicowane wgłębienia niektóre z pokrywami na zawiasach, inne zostały wyposażone w przesuwne pokrywy i dwa stożki, które pies musi podnieść Dog Activity Flip Board, zabawka dla psa nie pozwoli nudzić się podczas zabawy.

Twój pies będzie zajęty przez długi czas, a na konie zostanie nagrodzony w celu motywacji. Dog Activity Flip Board, zabawka dla psa, w skrócie: Kolor: czarny z pomarańczowym i czerwonym wymiary: Ø x wys.: 23 cm x 8 cm Tworzywo: 100 % plastik 2 stożki, wgłębienia z pokrywami na zawiasach i przesuwanymi pokrywami doskonała dla niewielkich psów antypoślizgowa dzięki gumowej podstawce Rejestracja wzroku Może być myta w zmywarce Z nią zabawa nie będzie nudna Zeszyt ćwiczeń dla gwarancji stosownego treningu Wskazówka: tak jak w przypadku każdego innego artykułu, należy uważać na psa podczas zabawy.

Sprawdzaj regularnie, czy zabawka nie jest uszkodzona i wymień ją, jeśli stwierdzisz zniszczenie lub brak niektórych części. W przeciwnym razie może dojść do zranienia zwierzęcia.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.