Menu

Dmuchany Zamek Avyna 2w1

Cechy produktu

  • Producent Avyna 

Opis

Dmuchany Zamek Avyna 2w1 Dmuchany Zamek Avyna 2w1 to nieprzeciętny towar na przyjęcia urodzinowe i inne ogrodowe imprezy dla dzieci. Nietrudny w rozstawieniu, montażu i złożeniu. Najmłodsi będą długimi godzinami korzystać ze zjeżdżalni i pokaźnego miejsca do skakania.

wytworzony z wytrzymałego materiału - dwa razy większa gramatura materiału aniżeli w większości niedużych dmuchańców na rynku. Podwójnie obszywany laminowanymi nylonowymi nićmi daje mu powiększoną żywotność w stosunku do innych tego typu produktów.

Za dopełniającą opłatą - proponujemy dokumentację DTR, a także Orzeczenie techniczne w cenie 350 zł do użycia dmuchańca w celach komercyjnych. Jedyne tak pokaźne urządzenie na rynku w tak interesującej cenie detale urządzenia: powierzchnia do skakania: 225cm x 185cm wysokość ścian ochronnych: 140cm wymiary opakowania: 47cm x 45cm x 55cm wykonanie - Nylon 8400 z warstwą PCV, słupki 4200 nylon z warstwą PCV, solidna siatka bezpieczeństwa zakres temperatury: -10 ° do + 40 ° C w trakcie stosowania dmuchawa musi pracować cały czas - plac pozostaje nadmuchany dzięki ciągłemu przepływowi powietrza okres gwarancji: 1 rok W pakiecie: elektryczna dmuchawa 450 W / 220 V - zgodna z normami środowiskowymi UE certyfikat GS nylonowa torba przenośna śledzie kotwiczące pakiet naprawczy gratis - 200 sztuk plastikowych piłeczek Jako regionalny dealer marki Avyna proponujemy nie tylko serwis gwarancyjny producentatakże - jako jedyni w Polsce - dysponujemy własnym, gwarancyjnym i pogwarancyjnym serwisem kupionego u nas sprzętu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.