Moje konto

Zabawki edukacyjne Interkobo ×

5 produktów z 2 sklepów

WYTWÓRNIA PAPIERU

w kategorii Pozostałe zabawki edukacyjne

Producent INTERKOBO

… rączkę, aby wykroić małe kawałki papieru. 3. Włóż sitko do tacki. Następnie wlej masę papierową do tacki umieszczonej w maszynie recyklingu. 4. Wyjmij podporę tacki, nałóż żółtą płytkę od góry oraz przekręć masę przez prasę. 5. Odwróć tak, aby żółta płyta była na spodzie i wyjmij sitko. Pozostaw do wyschnięcia. Na tak przygotowanym własnoręcznie wykonanym papierze … SZCZEGÓŁY →

AGATKA ZESTAW PIĘKNOŚCI DO TATUAŻU DUŻO ELEMENTÓW

w kategorii Pozostałe zabawki edukacyjne

Producent INTERKOBO

… się tylko do malowania na ciele!Małe brokatowe naklejki w różnych kształtach świetnie zastąpią kolczyki - śmiało można nakleić jena uszy i cieszyć się z nowej ozdoby. Naklejki te stanowią świetną ozdobę, a jednocześnie są łatwo zarówno w umieszczeniu jej na skórze, jak i późniejszym usuwaniu jej.Dzięki różnego rodzaju stempelkom - tym zwykłym i tym w kształcie wałka … SZCZEGÓŁY →

O kategorii Zabawki edukacyjne

Każdy rodzic chce, by jego dziecko od najmłodszych lat zdrowo się rozwijało, uczyło i poznawało otaczający je świat. Najlepszymi w tym pomocami są zabawki edukacyjne. Szereg produktów z tej kategorii znajdziesz w zakładce o tej samej nazwie. Gra planszowa Skubane kurczaki na pewno da twej rodzinie wiele śmiesznych, ciekawych chwil, które spędzicie na pokonywaniu poszczególnych poziomów tej zabawy. Zwycięża ta osoba, która jako pierwsza oskubie wszystkie kurczaki. Wygrać może tylko ten uczestnik gry, który doskonale poznał zakamarki podwórza. Ten, kto jest mało spostrzegawczy, ma słabą pamięć, nie ma szans w tej grze.

Jedną z najpopularniejszych gier na całym świecie jest Monopoly. Sprawdź, czy twoje dziecko posiada zmysł prawdziwego inwestora. Może kolejny Bill Gates siedzi właśnie obok ciebie na kanapie. Monopoly Citi to gra, z którą możesz budować własne miasta. Kupuj najlepsze rezydencje, nowoczesne biurowce, ekologiczne fabryki i sprawdzaj, jak rozwija się twoje miasto.

Zabawki edukacyjne to produkty, które dostarczają dziecku wszystkiego tego, co niezbędne w zdrowym rozwoju intelektualnym. Warto jest grać z dzieckiem w takie gry logiczne jak szachy, czy warcaby, aby od najmłodszych lat uczyć go przewidywania, planowania, itd.

Sprawdź też