Moje konto
  • KOMPLET NARZEDZI ZE STOŁEM WARSZTAT W WALIZCE MAJSTERKOWICZ KOMPLET NARZEDZI ZE STOŁEM WARSZTAT W WALIZCE MAJSTERKOWICZ

KOMPLET NARZEDZI ZE STOŁEM WARSZTAT W WALIZCE MAJSTERKOWICZ

1 oferta z 1 sklepu

Producent HH-POLAND WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ProducentHH-POLAND

Komplet narzędzi ze stołem to świetny pomysł na zabawę dla małego majsterkowicza!Zestaw znajduje się w walizce, co jest dużym ułatwieniem w przenoszeniu zestawu jak i w utrzymaniu porządku.Gdy otworzymy walizkę i zgodnie z instrukcją przymocujemy do niej nóżki otrzymamy prawdziwy stół warsztatowy, a na ściance otwartej walizki zamocować możemy narzędzia!W walizce znajdziemy wszystkie niezbędne narzędzia, których mały majsterkowicz potrzebuje do zabawy!Znajdziemy tu między innymi: młotek, piłę śrubokręt czy klucz francuski.Ponadto zestaw zawiera wiertarkę elektryczną.Zabawka ta z pewnością przypadnie do gustu każdemu chłopcu, a ponadto rozwinie jego zdolności manualne i wyobraźnię.Produkt posiada Certyfikat Jakości i Bezpieczeństwa CE.

ZAWARTOŚĆ: * walizka z narzędziami* nogi, zawiasy i śruby do zmontowania stołu* wiertarka elektryczna* zestaw naklejek* instrukcja obsługi WIEK:3 + WYMIARY:walizki: 39 x 35 x 8 cm ZASILANIE: 2 x baterie AA 1,5 V - brak w zestawieInstrukcja użytkowania baterii w Regulaminie.

UWAGI:Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 3 lat ze względu na występowanie małych części. Istnieje ryzyko połknięcia i uszkodzenia ciała. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka.

Należy zachować opakowanie, gdyż zawiera ważne informacje.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też