Menu

Barierka do lóżka Eva grey

Cechy produktu

  • Producent Lionelo 

Opis

Barierka ochronna EVA szara
- Blokada StandSafe
- Pasy SecureBelt
- Wytrzymała konstrukcja
- Składanie 180 poziomów
- Prosta instalacja

Barierka w całości eliminuje ryzyko upadku. Rodzice mogą spać spokojnie, ponieważ Lionelo Eva zagwarantuje zabezpieczenie pociechy. Dzięki możliwości składania barierki do 180 stopni, nie musisz jej każdorazowo demontować - wystarczy złożyć i gotowe.

Bezpieczeństwo najczęściej

- Blokada Standsafe
System blokujący przed przypadkowym rozłożeniem. Zagwarantuje, iż barierka nie złoży się samoczynnie podczas nacisku przez dziecko.
- Pasy SecureBelt
w dodatku zabezpieczają barierkę dając przeciwwagę dla napierającego na barierkę dziecka. System przystępny tylko z naszą barierką.
- Wytrzymała konstrukcja
Rama barierki wykonana z lekkiego,wyjątkowo wytrzymałego aluminium. Nie odkształca się podczas stosowani. Wytrzymuje nacisk 19kg.

Komfort stosowania
-
Przewiewna siatka
produkowana z przyjaznego środowisku materiału jest przewiewna. Zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza i pozwala na podgląd śpiącego maluszka.
- Składanie 180 poziomów
Dzięki możliwości składania barierki do 180 poziomów, nie musisz ją każdorazowo demontować - starczy ją złożyć i gotowe.
- Prosta instalacja
Montaż polega na wsunięciu ramion barierki pomiędzy łóżko a materac. Barierkę można zamocować na dołączone do zestawu śruby i uchwyty.

dużo oszczędności
- niezbędna w podróży
Barierka może zabezpieczyć dziecko we własnym domu,również może zastąpić drogie łóżeczka turystyczne, gdy jesteśmy w podróży.
- Zamiast niewielkiego łóżka
Możesz nabyć od razu obszerniejsze łóżko dla Twojego dziecka bez uzupełniającego wydatku na mniejsze – przejściowe.
- Oszczędność miejsca
Barierka z powodzeniem zmieści się pod łóżko, w szafie, czy w innej wolnej przestrzeni.

dokument SGS

Laboratorium SGS jest światowym liderem w dziedzinie kontroli, weryfikacji, testowania i certyfikacji. Prowadzi sieć laboratoriów na całym świecie. Specjalizwuje się sczególnie w testowaniu produktów dziecięcych poddając je wnikliwym analizom pod względem wymogów jakościowych oraz bezpieczeństwa.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.