Menu

Barierka Tulia white

Cechy produktu

  • Producent Lionelo 

Opis

Barierka ochronna TULIA biała
- Blokada ClipGuard
- Funkcja Clip ON / OFF
- Szerokość do 140cm
- Podwójna blokada
- Zajmuje mało miejsca

Lionelo Tulia dedykowana jest do montażu przy ścianach betonowych albo kamiennych, jak też przy budowach drewnianych. Dzięki funkcji zwijania nie zajmuje mnóstwo miejsca, jeśli nie jest konieczna. Produkowana z niezwykle jednostajnego, niesprężystego materiału plastikowego, który się nie rozciąga. Zapobiega ona skaleczenie, przytrzaśnięcie paluszków, czy również wspinanie się. Eliminuje ryzyko, że dziecko wyrządzi sobie krzywdę uderzając w barierkę np. Główką. Wykwintny design powoduje,nadaje się jednocześnie do klasycznych, jak i progresywnych wnętrz.

Pełne bezpieczeństwo dziecka:

  • Blokada ClipGuard - Specjalny mechanizm z klipsem umożliwiający rozwijanie i zwijanie rolety. Przycisk umieszczony w miejscu niedostępnym dla niewielkich dzieci. Wskaźnik zawiadamia o działającym zabezpieczaniu.
  • Druga blokada - Rozsunięcie barierki osiągalne jest po odblokowaniu zatrzasków. Przyciski umieszczone tak, że dziecko samodzielnie nie ma możliwości otwarcia bramki.
  • SecureCurve bezpieczne krawędzie - Specjalnie wyprofilowane krawędzie bez ostrych zakończeń, żeby maksymalnie bronić twoje dziecko. Uniemożliwiają urazom i skaleczeniom delikatnej skóry.

Łatwość wykorzystywania:

  • Funkcja Clip ON / OFF - niepowtarzalny system, który umożliwia swobodne przenoszenie barierki pomiędzy pomieszczeniami, które chcesz zabezpieczyć. W komplecie komplet 3 uchwytów na 3 różne lokalizacje.
  • Zajmuje niewiele miejsca - Dzięki funkcji zwijania nie zajmuje on niemało miejsca, jeśli nie jest potrzebny.
  • Lekka konstrukcja - wytworzona z wysokiej jakości tworzyw nie pochodzących z odzysku. Jest przez to bardzo wytrzymała, ale też niesowicie lekka - 1,35kg.

Przemyślane rozwiązania:

  • Bez progu - Brak ryzyka potknięcia się przez dziecko. Maluch i rodzice mogą przechodzić luźno bez ryzyka potknięcia się.
  • Wytrzymała siatka - Rozwijana bramka ochronna wytwarzana została z bardzo stabilnego, nieelastycznego materiału plastikowego, który się nie rozciąga. Niepodatna na promienie UV - można ją stosować na zewnątrz.
  • Szerokość do 140cm - Najszersza bramka na rynku. Niesamowita długość daje rodzicom możliwość stosowania jej w dowolnym miejscu. Można ją rozwijać w dowolnym kierunku.

Oznaczenie EN (Europejska Norma) jest potwierdzeniem najwyższej jakości wykonania naszych produktów. Produkty spełniające ścisłe europejskie normy to gwarancja zastosowania najlepszych materiałów i bezpieczeństwa używania. Produkty firmy Lionelo są badane w europejskich laboratoriach specjalizujących się istotnie w testowaniu produktów dziecięcych, poddając je wnikliwym analizą pod względem wymogów jakościowych oraz bezpieczeństwa.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.