Menu

Zapięcie rowerowe ABUS Bordo Ugrip 5700/80 DARMOWY TRANSPORT

Cechy produktu

  • Producent ABUS 
  • Rodzaj zapięcie składane 

Opis

Model z poziomem bezpieczeństwa 7: popularne składane zapięcie z prętami o grubości 5 mm i wysokiej jakości cylinderkiem automatycznym zagwarantuje ochronę w przypadku niskiego do średniego ryzyka kradzieży Możliwość jednostkowego dopasowania: ten model jest przystępny w wielu wariantach kolorystycznych korpusu zamka, wizualnie skonsolidować do kasku albo roweru Składany i kompaktowy: specjalne nity rozciągliwe składanie zamka do poręcznego wymiaru, a tym samym prosty i oszczędzający miejsce transport Zamek zabezpieczający przed kradzieżą do rowerów: długość 80 cm, waga 830 g, poziom bezpieczeństwa 7, w pakiecie uchwyt i 2 klucze Bezpieczne, bezawaryjne i jednostajne.

Oznacza to nazwę ABUS. Niezależnie od tego, czy chodzi o ochronę w domu, w zakresie bezpieczeństwa obiektów czy o przenośne bezpieczeństwo: ABUS wyznacza standardy

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.