Menu

Beko RFSA240M21

Cechy produktu

  • Producent Beko 
  • Wysokość 151 cm
  • Szerokość 60 cm
  • Głębokość 60 cm
  • Klasa energetyczna A+ 
  • Pojemność 215 l
  • Poziom hałasu 42 dB
  • Roczne zużycie energii 257 kWh/rok
  • Zdolność zamrażania 14 kg/24h
  • Sterowanie elektroniczne 

Opis

Zamrażarka Beko Zamrażarka BEKO RFSA240M21W o szerokości 60 cm i wysokości 151 cm w klasie energetycznej A+. Pojemność zamrażarki wynosi 215 l. Urządzenie ma komorę XL i komorę lodową. Roczne zużycie energii wynosi 257 kWh.

Klasa energetyczna A+ Zamrażarka BEKO RFSA240M21W posiada klasę energetyczną A+, która zużywa jeszcze mniej energii aniżeli identyczne modele w klasie A. Nie tylko przyczynia się do podreperowania rodzinnego budżetu,też dba o środowisko naturalne.

Jeśli tylko możesz, postaw na wysoką klasę energetyczną A++. Szybkie mrożenie prędkie mrożenie w zamrażarce BEKO RFSA240M21W zagwarantuje prędkie zamrażanie nowo włożonego pożywienia, w sposób zdrowszy oraz nie wpływający na temperaturę wcześniej przechowywanego jedzenia.

Dzięki prędkiemu mrożeniu Twoje jedzenie pozostanie dłużej świeże i bogatsze w składniki odżywcze. Gwarancja działania przy -15! Zamrażarka BEKO RFSA240M21W może zostać ustawiona w garażu albo piwnicy bez obaw o uszkodzenie urządzenia przy arcytrudnie niskich temperaturach otoczenia.

Zamrażarka działa choćby przy -15 poziomach Celcjusza, co daje Ci możliwość ustawienia jej w gorzej izolowanym pomieszczeniu, niż wnętrze Twojego mieszkania albo domu. Gwarancja działania przy -15 poziomach sprawi, iż ta zamrażarka będzie sprzętem genialnym do ustawienia w garażu czy innym pomieszczeniu, w którym temperatura może spaść do -15 poziomów.

Komora XL Komora XL umieszczona na samej górze zamrażalnika BEKO RFSA240M21W gwarantuje pokaźniejszą przestrzeń niezbędna do przechowywania dużych produktów. Komora XL ta ma o 30% więcej miejsca typowe komory - to prawdziwa komora XL o ogromnej pojemności.

transparentne Szuflady Zamrażalnika Przednia część szuflady zamrażalnika BEKO RFSA240M21W zrobiona jest z przeźroczystego materiału. Dzięki przejrzystym szufladom perfekcyjnie widać, jakie produkty znajdują się wewnątrz szuflady, bez konieczności wysuwania jej.

Icebank - Komora lodowa zastosowana w zamrażalniku BEKO RFSA240M21W komora lodowa zapewnia dogodne miejsce do przechowywania kostek lodu oraz do mrożenia minimalnych owoców. Komora lodowa zajmuje mało miejsca, a jest nad wyraz praktycznym dodatkiem do Twojej lodówki.

Dzięki komorze lodowej nie będziesz już musiał szukać oddzielnego miejsca na kostki lodu....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.