Menu

Electrolux EUT1040AO

Cechy produktu

 • Producent Electrolux 
 • Rodzaj szufladowa 
 • Szerokość 59 cm
 • Głębokość 63 cm
 • Klasa energetyczna
 • Pojemność 100 l
 • Poziom hałasu 42 dB
 • Roczne zużycie energii 197 kWh/rok
 • Zdolność zamrażania 6.5 - 9 kg/24h
 • Sterowanie mechaniczne 
 • Kolor biały 

Opis

Zapomnij o rozmrażaniu i oszczędzaj energię Ten model jest wyposażony w system FrostFree, który uniemożliwia gromadzeniu się w nim szronu. Co więcej, cechuje się przyjazną dla środowiska wydajnością energetyczną klasy A+. Ta zamrażarka pomoże Ci zaoszczędzić czas i pieniądze! Jej system FrostFree pozwoli Ci zapomnieć o czasochłonnym rozmrażaniu, a energooszczędna technologia dowiedzie zalet klasy energetycznej A+. Odczujesz je, płacąc niższe rachunki za energię. Starczy jedno spojrzenie, aby sprawdzić temperaturę we wnętrzu urządzenia Sprawdzenie temperatury we wnętrzu zamrażarki zajmuje wyłącznie chwilę. Jest to osiągalne dzięki czytelnemu i precyzyjnemu elektronicznemu wyświetlaczowi, w który wyekwipowano ten model. Aby zapewnić stosowne warunki przechowywania mrożonek poprzez możliwie najdłuższy czas, niezbędna jest kontrola temperatury we wnętrzu urządzenia. Dlatego właśnie ten model zamrażarki zaopatrzono w elektroniczny wyświetlacz, który umożliwia szybki i skrupulatny odczyt temperatury. Natychmiastowe mrożenie produktów Funkcja FastFreeze pozwala na szybsze zamrażanie świeżych produktów, powalając lepiej zachować zawarte w nich witaminy, smak, konsystencję i wartości odżywcze. Zachowanie witamin, smaku i wartości odżywczych wymaga maksymalnie prędkiego cyklu zamrażania świeżych produktów. Ta chłodziarko-zamrażarka jest wyekwipowana we funkcję FastFreeze, która zamraża produkty w optymalnie niskiej temperaturze, a następnie powraca do jej typowego ustawienia. Pewność, że żywność jest przechowywana we właściwej temperaturze Nie musisz już martwić się o nieprzewidziany wzrost temperatury w zamrażarce – powiadomi Cię o nim kontrolka ostrzegawcza funkcji TempAlert. Nie sposób co chwilę sprawdzać, jak działa zamrażarka. Dlatego jeśli wzrośnie w niej temperatura, możesz dowiedzieć się o tym zbyt późno. By tego uniknąć, funkcja TempAlert włączy w razie potrzeby kontrolkę ostrzegawczą. Możesz się więc odprężyć ze świadomością, iż Twojej żywności nic już nie grozi....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 5 opinii

+ Dodaj opinie
Piotr - Wystawiona 6 lat temu
Cena do jakości, może być. Jak na razie chłodziarka działa bezawaryjnie.
wodkaman - Wystawiona 6 lat temu
Super
Jadwiga111 - Wystawiona 6 lat temu
Jest to produkt spełniający moje oczekiwania. Zamrażarka funcjonalna, ma ładny desing.Jest prawie, że samoobsługowa.
darcys - Wystawiona 6 lat temu
Polecam!
Łukasz - Wystawiona 6 lat temu
Mała, zgrabna, z systemem no frost w dobrej cenie.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.