Menu

Midea HS-312FW

Cechy produktu

  • Producent Midea 

Opis

postępowa i praktyczna Zamrażarka szufladowa Midea HS-312FWEN (ST A+) z technologią No Frost, zezwalającą zapomnieć o konieczności rozmrażania i nowoczesnym systemem konwersji chłodziarka/zamrażarka to pojemne, postępowe i bardzo poręczne urządzenie.

Aż 7 szuflad pozwala na znakomitą organizację przestrzeni i przechowanie znacznej ilości produktów, gdyż pełna objętość zamrażarki to 227 l. Wyjątkowe wzornictwo przejawia się trosceą o najmniejsze detale, jak np.

chromowane wykończenie szuflad. Kompletnie bezszronowa No Frost Rozmrażanie lodówki to przeszłość. Dzięki technice NoFrost we wnętrzu urządzenia Midea HS-312FWEN nie posiada się szron. Tym samym nie musisz już zaprzątać sobie głowy jednym z konwencjonalnych elementów utrzymania urządzenia, lodówka Midea HS-312FWEN dba o to za Ciebie!

Tryb konwersji chłodziarka/zamrażarka przy pomocy jednego dotknięcia wyświetlacza możesz zmienić swoją zamrażarkę w chłodziarkę albo odwrotnie. Tryb konwersji powoduje, iż Twoje urządzenie Midea HS-312FWEN to 2 w 1 i możesz korzystać z niego w zależności od aktualnych potrzeb.

Multi-Air Flow System obiegu powietrza Multi-Air Flow zapewnia trójwymiarowy obieg zimnego powietrza w środku komory chłodziarki. Dzięki czemu w całej komorze panuje stosowna temperatura, a przechowywane produkty są równomiernie chłodzone.

Pozwala to dłużej utrzymać świeżość i zachować smak i wartości odżywcze żywności. Wyświetlacz elektroniczny postępowy i prosty w obsłudze wyświetlacz elektroniczny powoduje, że ustawienie żądanych funkcji czy temperatur jest dziecinnie proste, a wyświetlane dane sądostępne i czytelne.

Umiejętnie wkomponowany w urządzenie Midea HS-312FWEN wyświetlacz nadaje mu postępowego wyglądu. Szuflada Big Box wielkie mrożonki na wielkie potrzeby? Dzięki szufladzie Big Box o zwiększonej objętości możesz bez problemów przechować w zamrażarce także większe produkty.

wygodny i funkcjonalny uchwyt upraszcza wysuwanie i wsuwanie szuflady, nietrudny dostęp do jej wnętrza. Zero Clearance Ustawienie lodówki Midea HS-312FWEN przy ścianie to już nie problem! System otwierania drzwi Zero Clearance powoduje, że przy otwarciu drzwi pod kątem zaledwie 90° masz dostęp do wszelkich szuflad i pełni funkcjonalności urządzenia Midea HS-312FWEN.

Funkcja szybkiego mrożenia Funkcja szybkiego mrożenia pozwala w niedługim czasie zamrozić świeże produkty. Nieprzeciętnie sprawdza się, gdy wracasz z zakupów albo gdy chcesz zamrozić dużą liczba żywności. Dzięki tej funkcji mrożone produkty dłużej zachowają świeżość i walory smakowe....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.