Menu

Bosch GSN36XL3

Cechy produktu

  • Producent Bosch 
  • Kolor srebrny 

Opis

FreshSense: znakomite warunki przechowywania. Dzięki optymalnym warunkom przechowywania żywność zachowuje idealną konsystencję — na przykład lody nie będą już zbyt twarde ani zbyt miękkie. Stała temperatura wewnątrz chłodziarki ma decydujące znaczenie dla zachowania świeżości i smaku artykułów. Czujniki FreshSense stale nadzorują albo regulują temperaturę na zewnątrz oraz we wnętrzu chłodziarki i zamrażarki. W efekcie temperatura w środku chłodziarki jest utrzymywana na stałym poziomie, niezależnie od temperatury zewnętrznej. SuperFreezing: ochrona mrożonych towarów. Funkcja SuperFreezing chroni zamrożone produkty przed rozmrożeniem po włożeniu nowych artykułów do zamrażarki; sprawia też,nowe produkty są zamrażane szybciej. Urządzenia z funkcją samoczynnego zamrażania przywracają normalny tryb pracy po osiągnięciu adekwatnej temperatury. Zapobiega to marnowaniu energii. System MultiAirflow: równomierne rozprowadzanie powietrza to świeżość na dłużej. System MultiAirflow ze wspomaganiem wentylatorów wywołuje finezyjny, równomierny ruch zimnego powietrza na wszystkich poziomach w obszarze schładzania i zamrażania. Minimalizuje to wahania temperatury i skraca czas chłodzenia — dzięki czemu Twoja żywność zachowa świeżość na dłużej. Dużo miejsca na mrożone produkty w rozmiarze XXL dzięki szufladzie BigBox. Przedstawiamy niezwykle głęboką i praktyczną szufladę na produkty mrożone umożliwiającą komfortowe układanie pojemników lub obfitych porcji mrożonej żywności, jak np. Tort czy pizza. Nieważne, czy musisz zaopatrzyć się na urodziny dla dziecka czy zamrozić tort weselny — szuflada BigBox zapewni wystarczająco dużo miejsca choćby na wielkie porcje....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.