Menu

Zapalniczka True Utility Classic FireWire TU460

Cechy produktu

  • Producent True Utility 

Opis

True Utility Classic FireWire to gazowa zapalniczka sztormowa o klasycznej stylistyce, która nieprzeciętnie stanie na wysokości zadania w turystyce, myślistwie i survivalu.

W przeciwieństwie do standardowych zapalniczek, zapalniczki sztormowe (wiatroodporne) gwarantują ogień nawet w szczególnie ascetycznych, wietrznych warunkach, dzięki czemu są powszechnie wykorzystywane prez turystów myśliwych i survivalowców.

Zapalniczka True Utility Classic FireWire została zbudowana z myślą o takim właśnie przeznaczeniu. Wytrzymała aluminiowa konstrukcja, wysoko umiejscowiony zawór, oporny na wiatr palnik żarowy, możliwość obsługiwania jedną ręką, a także dostosowywany płomień o temperaturze 1300°C to główne mocne strony tej niezawodnej zapalniczki. Należy na dodatek podkreślić, iż w odróżnieniu od konwencjonalnych konstrukcji, zapalniczka sztormowa działa pod każdym kątem, nawet po obróceniu jej o 180°. True Utility Classic FireWire zasilana jest typowym gazem butan do zapalniczek. Bezusterkowa, trwała i wygodna w użytkowaniu - dla każdego miłośnika outdooru.

Zapalniczka pakowana jest do wodoodpornego polimerowego pudełka, dzięki temu stanowi niebanalny pomysł na prezent dla outdooru i survivalu.

dane techniczne:

Materiał: aluminium
wymiary: 58x36x13 mm
Masa: 71 g

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.