Menu

Zapalniczka True Utility TurboJet FireWire TU407

Cechy produktu

  • Producent True Utility 

Opis

True Utility TurboJet FireWire to gazowa zapalniczka sztormowa, która znakomicie stanie na wysokości zadania w turystyce, myślistwie i survivalu.

W przeciwieństwie do tradycyjnych zapalniczek, zapalniczki sztormowe (wiatroodporne) gwarantują ogień choćby w nad wyraz minimalistycznych, wietrznych warunkach, dzięki temu są powszechnie użytkowane poprzez turystów myśliwych, a także survivalowców.

Zapalniczka True Utility TurboJet FireWire została zbudowana z myślą o takim właśnie przeznaczeniu. Wytrzymała aluminiowa budowa, wysoko umiejscowiony zawór, odporny na wiatr palnik żarowy, możliwość obsługiwania jedną ręką oraz regulowany płomień o temperaturze 1300°C to główne zalety tej bezawaryjnej zapalniczki. Należy jeszcze podkreślić, że w odróżnieniu od klasycznych konstrukcji, zapalniczka sztormowa działa pod każdym kątem, nawet po obróceniu jej o 180°. True Utility TurboJet FireWire zasilana jest standardowym gazem butan do zapalniczek. Pod włącznikiem znajduje się zaczep, który pozwala zamocować linkę zabezpieczającą przed zgubieniem. Niezawodna, trwała i komfortowa w użytkowaniu - dla każdego miłośnika outdooru.

Zapalniczka pakowana jest do wodoodpornego polimerowego pudełka, dzięki temu stanowi atrakcyjny pomysł na upominek dla outdooru i survivalu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.