Moje konto
  • Osram H7 NightBreaker UNLIMITED + 110% światła (duo pack) Osram H7 NightBreaker UNLIMITED + 110% światła (duo pack)

Osram H7 NightBreaker UNLIMITED + 110% światła (duo pack)

1 oferta z 1 sklepu

Producent Osram WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ProducentOsram
Żarówki o mocnym stumieniu światła marki Osram
Night Breaker Unlimited
2x żarówka H7 zapakowane w elegancki DUO PACK
Made in Germany


OSRAM NIGHT BREAKER UNLIMITED to doskonały wybór dla kierowców, którzy często podróżują w nocy stawiając nacisk na bezpieczeństwo oraz maksymalną widoczność.

Zalety żarówek NIGHT BREAKER® UNLIMITED:
- Do 110% więcej światła
- Do 35m-40m dłuższy zasięg reflektora
- Do 20% bielsze światło
- Wyprodukowane w Niemczech

NIGHT BREAKER UNLIMITED wytwarzają do 110% więcej światła niż standardowe żarówki samochodowe. Ich zalety są szczególnie widoczne w kluczowym przedziale od 75 do 100 metrów przed samochodem - a światło jest szczególnie jasne i silne w centrum wiązki.

Bardzo ważny dla poprawy bezpieczeństwa jest także maksymalnie długi zasięg wiązki światła. Od tego czynnika zależy jak szybko dostrzega się zagrożenie i rozpoczyna hamowanie.

W przypadku lamp halogenowych NIGHT BREAKER UNLIMITED osiągnęliśmy niesamowity wynik +20% bielsze światło w porównaniu do standardowych żarówek halogenowych, dzięki zastosowaniu specjalnego filtra (częściowo pokrytej kobaltem żarówce) ich temperatura barwowa wynosi aż 4 000 K. NIGHT BREAKER UNLIMITED posiada także opatentowaną powłoką z niebieskim pierścieniem, która zapewnia mniejszy efekt olśnienia odbitym światłem.Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też