Moje konto
  • Światła do jazdy dziennej LED MAGNETI MARELLI DRL 4 LED 4W 12V/24V Światła do jazdy dziennej LED MAGNETI MARELLI DRL 4 LED 4W 12V/24V

Światła do jazdy dziennej LED MAGNETI MARELLI DRL 4 LED 4W 12V/24V

0 ofert z 0 sklepów

Producent MAGNETI MARELLI WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty z kategorii Żarówki led samochodowe innych firm

Informacje o produkcie

ProducentMAGNETI MARELLI

Światła do jazdy dziennej DRL firmy MAGNETI MARELLI LPQ080 4LED 4W Światła do jazdy dziennej DRL firmy MAGNETI MARELLI LPQ080 4LED dysponują silnym strumieniem 220 lumenów. Lampy DRL emitują białe światło o temperaturze barwowej 6000K, które nie oślepia kierowców nadjeżdżających z naprzeciwka i jest zdecydowanie lepiej widoczne w porównaniu do tradycyjnych, halogenowych świateł samochodowych.

Lampy LPQ080 dzięki swoim prostokątnym kształtom i niewielkim rozmiarom doskonale dopasowują się większości zderzaków samochodowych. Ich długość całkowita wynosi tylko 12,6 cm, głębokość 2,9cm, natomiast wysokość to zaledwie 2,3 cm.

Zastosowany w tym zestawie układ elektroniczny „uśpienia”- STANDBY włącza reflektory DRL wraz z rozruchem pojazdu i pojawieniem się odpowiedniej wartości napięcia w układzie elektrycznym oraz automatycznie wyłącza światła dzienne po uruchomieniu przez użytkownika świateł mijania, drogowych lub przeciwmgłowych.

Światła firmy MAGNETI MARELLI są przystosowane do samodzielnego montażu do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych, dzięki możliwości zasilania napięciem 12V lub 24V. Światła DRL są wyposażone w zestaw elementów wraz z instrukcją do samodzielnego montażu w samochodzie.

Zamontowanie świateł DRL ogranicza się do podłączenia modułu sterującego do akumulatora i do świateł pozycyjnych oraz do przykręcenia uchwytów lamp do zderzaka samochodu. Klosze lamp są odporne na kurz i wodę oraz na drobne uderzenia.

Światła DRL są całkowicie zgodne z europejską normą ECE R87 i posiadają homologację RL00 E9 wytłoczoną na kloszu . Zainstalowanie oświetlenia DRL pozwala uzyskać wymierne korzyści ekonomiczne, ponieważ przy dużo mniejszym poborze energii elektrycznej pozwala zaoszczędzić ok.

0,25 l /100km paliwa. Nie bez znaczenia jest również wydłużenie czasu użytkowania żarówek do świateł mijania. Istotne jest to zwłaszcza w przypadku lamp ksenonowych, w których wymiana źródła światła może kosztować nawet kilkaset złotych.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA: Diody: 4 LED Płyta główna: Wykonana z aluminium Napięcie: 12V Pobór mocy: 4W( 2x2W) Temperatura barwowa: 6000K Żywotność: do 100000 godzin Homologacja: E9 Dopuszczone do ruchu na podstawie homologacji ECE R87 Wodoodporność: Tak Uchwyty montażowe: Tak Automatyczny włącznik w zestawie: Tak Łączenia maszynowe: Tak Reflektor: Błyszczący Szkło przednie: PE (bezpieczne i zgodne z wymogami UE) Wymiary(dł/szer/wys): 126mm/29mm/23mm

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.