Moje konto
  • VOLVO XC90 - Zestaw MAX Oświetlenie wnętrza LED - 10 żarówek VOLVO XC90 - Zestaw MAX Oświetlenie wnętrza LED - 10 żarówek

VOLVO XC90 - Zestaw MAX Oświetlenie wnętrza LED - 10 żarówek

1 oferta z 1 sklepu

Producent OPT WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ProducentOPT

Kompletny zestaw żarówek potrzebny do wymiany oświetlenia wnętrza na LED w samochodzie VOLVO XC90 . Proponowany zestaw to zbiór żarówek Led dobranych na wymiar dla samochodu VOLVO XC90. Wymiana zajmuje bardzo nie wiele czasu i ogranicza się do wyjęcia standardowych żarówek i zastąpienia zamiennikiem LED.

Uzyskany efekt nowoczesne białe światło w kabinie samochodu. Łączna ilość żarówek wykorzystywanych do oświetlenia wnętrza - 10 sztuk: Panel przedniej podsufitki: 4x Żarówka Led 42mm 4xSMD C5W C10W CAN-BUS Kolor:Biały Panel tylnej podsufitki: 2x Żarówka Led 42mm 4xSMD C5W C10W CAN-BUS Kolor:Biały Panel oświetlenia bagażnika podsufitki: 2x Żarówka Led 42mm 4xSMD C5W C10W CAN-BUS Kolor:Biały Oświetlenie nóg kierowcy i pasażera: 2x Żarówka Led 36mm 6xSMD C5W C10W CAN-BUS Kolor:Biały Łączna wartość żarówek: 184,00 zł Dla kupujących cały zestaw 8% rabatu.

Kup cały opisywany zestaw potrzeby do wymiany oświetlenia w VOLVO XC90 w promocyjnej cenie 170zł ! Żarówki Volvo TS 212-2: Standardowo do oświetlenia wnętrza samochodu Volvo XC90 wykorzystywane są żarówki oznaczone jako TS 212-2.

Szukanie tego modelu żarówek w sklepach motoryzacyjnych to jak igły w stogu siana. Wprowadzone zostały do samochodów Volvo z myślą o wymianie ich tylko w ASO. Producent nawet w instrukcji obsługi pojazdu w sekcji oświetlenie wnętrza zamiast opisu wymiany żarówki zaznacza "Zalecaną wizytę w serwisie".

Oczywiście koszty wymiany żarówki w ASO każdy zna. Oferowany zestaw został stworzony i przetestowany przez nas osobiście gdy otrzymaliśmy zlecenie wymiany oświetlenia w samochodzie Volvo XC90 w wersji 7 osobowej.

Żarówki CanBUS 4xSMD5050 to idealnie dopasowany zamiennik żarówek TS212-2. Żarówki mają tak dobrane gabarytowo radiatory aby możliwa była wymiana bez jakiejkolwiek ingerencji w oprawkach żarówek. Porównanie: Zdjęcie poniżej przedstawia porównanie barwy emitowanego światła żarówki standardowej oraz wchodzącej w skład zestawu MAX żarówki CanBUS 4xSMD5050 zamontowanej w oprawce oświetlenia tylnej kanapy VOLVO XC90.

Ściemniacz oświetlenia: Oferowany zestaw współpracuje z samochodowym ściemniaczem oświetlenia wnętrza. Po zamknięciu drzwi oświetlenie wnętrza ściemnia się i gaśnie całkowicie tak jak standardowe żarówki.

Nie ma efektu "żarzenia się" żarówek. Can-Bus: Żarówki nie powodują pojawiania się błędów w komputerze. Non- Polarity: Układ zasilania wszystkich wchodzących w skład żarówek jest obojętny na polaryzację, tzn.

Nie ma znaczenia jak podłączony jest + oraz -. Ponadto żarówki mogę być zasilane napięciem aż do 20V. SMD5050: Zastosowane diody to modele SMD5050. Diody Trzy chipowe, tzn posiadające trzy diody w jednej obudowie.

Każda dioda SMD5050 emituje około 15-18 Lumenów światła. Barwa Biała Zimna: Wszystkie żarówki świecą w kolorze białym o barwie zimnej. Zbliżonej do świateł ksenonowych 5500K. Oświetlenie standardowe LED - Biały Zimny 5500K

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też