Moje konto  ▾

VOLVO XC90 - Zestaw MAX Oświetlenie wnętrza LED

Producent OPT WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Sklepledowy

brak opinii

VOLVO XC90 - Zestaw MAX Oświetlenie wnętrza LED

VOLVO XC90 - Zestaw MAX Oświetlenie wnętrza LED

✓  Dostępny od ręki

170

Przejdź do sklepu ▸ Sklepledowy

Informacje o produkcie

ProducentOPT

Kompletny zestaw żarówek potrzebny do wymiany oświetlenia wnętrza na LED w samochodzie VOLVO XC90 .

Proponowany zestaw to zbiór żarówek Led dobranych na wymiar dla samochodu VOLVO XC90. Wymiana zajmuje bardzo nie wiele czasu i ogranicza się do wyjęcia standardowych żarówek i zastąpienia zamiennikiem LED.

Uzyskany efekt nowoczesne białe światło w kabinie samochodu. Łączna ilość żarówek wykorzystywanych do oświetlenia wnętrza - 10 sztuk: Panel przedniej podsufitki: 4x Żarówka Led 42mm 4xSMD C5W C10W CAN-BUS Kolor:Biały Panel tylnej podsufitki: 2x Żarówka Led 42mm 4xSMD C5W C10W CAN-BUS Kolor:Biały Panel oświetlenia bagażnika podsufitki: 2x Żarówka Led 42mm 4xSMD C5W C10W CAN-BUS Kolor:Biały Oświetlenie nóg kierowcy i pasażera: 2x Żarówka Led 36mm 6xSMD C5W C10W CAN-BUS Kolor:Biały Łączna wartość żarówek: 184,00 zł
Dla kupujących cały zestaw 8% rabatu. Kup cały opisywany zestaw potrzeby do wymiany oświetlenia w VOLVO XC90 w promocyjnej cenie 170zł ! Żarówki Volvo TS 212-2:

Standardowo do oświetlenia wnętrza samochodu Volvo XC90 wykorzystywane są żarówki oznaczone jako TS 212-2. Szukanie tego modelu żarówek w sklepach motoryzacyjnych to jak igły w stogu siana. Wprowadzone zostały do samochodów Volvo z myślą o wymianie ich tylko w ASO.

Producent nawet w instrukcji obsługi pojazdu w sekcji oświetlenie wnętrza zamiast opisu wymiany żarówki zaznacza "Zalecaną wizytę w serwisie". Oczywiście koszty wymiany żarówki w ASO każdy zna.

Oferowany zestaw został stworzony i przetestowany przez nas osobiście gdy otrzymaliśmy zlecenie wymiany oświetlenia w samochodzie Volvo XC90 w wersji 7 osobowej. Żarówki CanBUS 4xSMD5050 to idealnie dopasowany zamiennik żarówek TS212-2.

Żarówki mają tak dobrane gabarytowo radiatory aby możliwa była wymiana bez jakiejkolwiek ingerencji w oprawkach żarówek.
Porównanie:

Zdjęcie poniżej przedstawia porównanie barwy emitowanego światła żarówki standardowej oraz wchodzącej w skład zestawu MAX żarówki CanBUS 4xSMD5050 zamontowanej w oprawce oświetlenia tylnej kanapy VOLVO XC90.

Ściemniacz oświetlenia:

Oferowany zestaw współpracuje z samochodowym ściemniaczem oświetlenia wnętrza. Po zamknięciu drzwi oświetlenie wnętrza ściemnia się i gaśnie całkowicie tak jak standardowe żarówki. Nie ma efektu "żarzenia się" żarówek.

Can-Bus:
Żarówki nie powodują pojawiania się błędów w komputerze. Non- Polarity:

Układ zasilania wszystkich wchodzących w skład żarówek jest obojętny na polaryzację, tzn. Nie ma znaczenia jak podłączony jest + oraz -. Ponadto żarówki mogę być zasilane napięciem aż do 20V.

SMD5050:
Zastosowane diody to modele SMD5050. Diody Trzy chipowe, tzn posiadające trzy diody w jednej obudowie. Każda dioda SMD5050 emituje około 15-18 Lumenów światła.
Barwa Biała Zimna:
Wszystkie żarówki świecą w kolorze białym o barwie zimnej. Zbliżonej do świateł ksenonowych 5500K. Oświetlenie standardowe
LED - Biały Zimny 5500K

Wszelkie prawa autorskie do materiałów zawartych na stronie sklepledowy.pl oraz wszystkich podstronach są własnością Opticon Marek Kurda z siedzibą w Zabrzu. Treść strony sklepledowy.pl wraz z wszystkimi podstronami i wszystkimi ich elementami podlegają ochronie przewidzianej przez prawo polskie oraz prawo międzynarodowe, a w szczególności przepisy mówiące o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji.

Kopiowanie, modyfikowanie lub w inny sposób, powielanie, wykorzystywanie i dystrybucja materiałów zawartych na stronie sklepledowy.pl dozwolona jest wyłącznie za zgodą właściciela. Korzystanie z informacji dostępnych na stronach tego serwisu może się odbywać wyłącznie w sposób zgodny z prawem.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.