Manu

VOLVO XC90 - Zestaw MAX Oświetlenie wnętrza LED - 10 żarówek

Cechy produktu

  • Producent OPT 

Opis

Kompletny zestaw żarówek potrzebny do wymiany oświetlenia wnętrza na LED w samochodzie Volvo XC90.

Proponowany zestaw to zbiór żarówek Led dobranych przez nas osobiście dla samochodu Volvo XC90. Kupując zestaw masz gwarancję, że żarówki będą pasować i co najważniejsze poprawnie działać w samochodzie.

Wymiana zajmuje bardzo niewiele czasu i ogranicza się do wyjęcia standardowych żarówek i zastąpienia zamiennikiem LED. Uzyskany efekt to o wiele więcej światła w kabinie, bagażniku oraz schowku. Ponadto żarówki emitują nowoczesne białe światło.

Oferowany zestaw dostępny jest w dwóch wersjach różniących się mocą świecenia żarówek:

Standard (cena 139zł) - Zestaw zawiera 10 żarówek, które gwarantują porównywalną ilość światła do standardowego oświetlenia.

Premium +50% światła (cena 279zł) - Zestaw zawiera 10 super jasnych żarówek, które gwarantują o ponad 50% więcej światła niż standardowe oświetlenie.


Łączna ilość żarówek zawartych w zestawie - 10 sztuk:

  • Panel przedni sufitowy - 4 żarówki
  • Panel nad tylną kanapą - 2 żarówki
  • Oświetlenie nóg kierowcy i pasażera - 2 żarówki
  • Oświetlenie bagażnika - 2 żarówki
Kup cały opisywany zestaw potrzeby do wymiany oświetlenia w Volvo XC90 w cenie od 139zł ! Ściemniacz oświetlenia:

Oferowany zestaw współpracuje z samochodowym ściemniaczem oświetlenia wnętrza. Po zamknięciu drzwi oświetlenie wnętrza ściemnia się i gaśnie całkowicie tak jak standardowe żarówki. Nie ma efektu "żarzenia się" żarówek.

Can-Bus:

Żarówki nie powodują pojawiania się błędów w komputerze.

SMD5050:

Zastosowane diody to modele SMD5050. Diody Trzy chipowe, tzn posiadające trzy diody w jednej obudowie. Każda dioda SMD5050 emituje około 15-18 Lumenów światła.

Barwa Biała Zimna:

Wszystkie żarówki świecą w kolorze białym o barwie zimnej. Zbliżonej do świateł ksenonowych 5500K.
LED - Biały Zimny 5500K

Wszelkie prawa autorskie do materiałów zawartych na stronie sklepledowy.pl oraz wszystkich podstronach są własnością Opticon Marek Kurda z siedzibą w Zabrzu. Treść strony sklepledowy.pl wraz z wszystkimi podstronami i wszystkimi ich elementami podlegają ochronie przewidzianej przez prawo polskie oraz prawo międzynarodowe, a w szczególności przepisy mówiące o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji Kopiowanie, modyfikowanie lub w inny sposób, powielanie, wykorzystywanie i dystrybucja materiałów zawartych na stronie sklepledowy.pl dozwolona jest wyłącznie za zgodą właściciela. Korzystanie z informacji dostępnych na stronach tego serwisu może się odbywać wyłącznie w sposób zgodny z prawem.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie