Menu

Żarówka Smart LED YEELIGHT YLDP15YL

Cechy produktu

  • Producent YEELIGHT 
  • Gwint E27 

Opis

Yeelight 1S - Twoje inteligentne oświetlenie

Inteligentna żarówka Yeelight 1S, pozwoli Ci na stworzenie swego własnego inteligentnego domu. Możesz nią sterować za pomocą głosu lub aplikacji i decydować o tym jaką mocą ma świecić oraz kiedy ma się włączać i wyłączać, dzięki możliwości ustawienia timera. Jest dodatkowo kompatybilna z aplikacją Apple HomeKit, Samsung SmartThings i asystentem Google.Reguluj jasność

Dzięki możliwości kontrolowania jasności w zakresie od 5 do 100% poczujesz się w domu jeszcze bardziej komfortowo dostosowując moc świecenia do aktualnych potrzeb. Ponadto dzięki jeszcze lepiej zoptymalizowanym LEDom zużywa do 15% mniej prądu, aniżeli żarówka poprzedniej generacji, co pozwala na jeszcze obszerniejszą oszczędność energii.


Steruj głosem

Żarówką możesz sterować w dodatku przy pomocy głosu. Wystarczy powiedzieć odpowiednią komendę, by włączyć albo wyłączyć światło. Wszystko dzięki kompatybilności z asystentem Google, Apple HomeKit, Alexą i SmartThings.


Zgrupuj mnóstwo żarówek

Ustawiaj każdą żarówkę osobno lub zgrupuj je ze sobą i steruj nimi wszystkimi równocześnie. Możesz zsynchronizować oświetlenie w całym pomieszczeniu albo w całym domu i kontrolować je wszystkie, bez względu na to, gdzie jesteś.


Steruj swoim oświetleniem z każdego miejsca

Dzięki aplikacji Yeelight na iOS oraz Android możesz zdalnie kontrolować oświetlenie, gdziekolwiek jesteś za pomocą smartfona czy tabletu. Nie masz pewności, czy wyłączyłeś wszystkie światła, zanim wyszedłeś z domu? A może zapomniałeś zostawić włączone światło swemu pupilowi? teraz możesz sterować nim z każdego miejsca poza domem.


przystosuj ustawienia w zależności od pory dnia

Wstawanie o 7 rano jest dla Ciebie problemem? Zaprogramuj światła tak, żeby włączyły się przed Twoim budzikiem. Jeśli nie uwielbiasz zasypiać w ciemności, ustaw żarówkę w ten sposób, by wyłączyła się po kilkunastu minutach od położenia się do łóżka.


Synchronizuj światło ze swoją codzienną rutyną

W nietrudny sposób możesz synchronizować mnóstwo żarówek z inteligentnym timerem, ustawić harmonogramy, włączyć je, wyłączyć lub ustawić jasność.


Łatwa instalacja

Każda z żarówek zastosowane Wi-Fi, więc nie Ci potrzeba żadnych dodatkowych maszyn. Wystarczy wkręcić żarówkę, uruchomić aplikację i użyć smartfon, tablet albo domowy, inteligentny głośnik,radować się swoim własnym inteligentnym oświetleniem.


Energooszczędna

Dzięki doskonałej wydajności, żarówka zużywa o 15% mniej energii od poprzedniego modelu i istotnie mniej od standardowej żarówki. Ponadto, przez ustawienie timera możesz sterować tym, w jakich godzinach ma być włączona, więc nie musisz się więcej martwić o to, iż świeci się w pomieszczeniu, w którym nikt nie przebywa.

Specyfikacja


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.