Menu

1000W Power Zone

Cechy produktu

  • Producent be quiet! 
  • Moc 1000 W

Opis

be quiet! Power Zone to strefa dla wymagających graczy i sympatyków PC, szukających najwyższej mocy, skuteczności i nadzwyczajnych funkcji. Power Zone 650W to strzał w dziesiątkę, z najwyższą mocą, stabilnością, zestawem funkcji premium oraz niskim poziomem hałasu.

650 Watt mocy ciągłej i układ z jedną mocną linią 12V oraz technologią DC-DC to znakomity zapas mocy do overclockingu. Wentylator 135mm SilentWings® o dostosowywanej prędkości pracy, z łopatkami o zoptymalizowanym profilu, łożyskiem FDB z rdzeniem miedzianym i 6-polowym silnikiem zapewnia cichą pracę.

Dzięki funkcji COOL*OFF, wentylatory będą pracowały przez 3 minuty po zamknięciu systemu, by ochronić elementy w czasie maksymalnej temperatury. Podłącz trzy wentylatory chłodzące obudowę bezpośrednio do zasilacza i wycisz cały komputer.

kompletnie modularny system okablowania, z przewodami w oplocie wysokiej jakości, a także cztery złacza PCI Express dla maksymalnej elastyczności i świetnego przepływu powietrza w obudowie. Dokument 80PLUS® Bronze dla wysokiej sprawności, aż do 90%.

Wspiera tryb Intel Deep Power Down C6/C7. Koncepcja produktu, design i kontrola jakości w Niemczech. Strefa produktywności: Układ z jedną mocną linią 12V, technika Active Clamp i Synchronous Rectifier (SR) (dla 12V i 5V), DC-DC (dla 3.3V, a także 5V) voltage step-down dla maksymalnej stabilności napięć oraz ograniczenia zakłóceń na linii napięć.

Do 54A / 648W przystępnych na linii +12V, optymalnie 99,6% całkowitej mocy. Zaprojektowany z myślą o pracy nawet w temperaturze 50° C. Certyfikowany do systemów mulit GPU typu NVIDIA SLI oraz CrossfireX.

Kompatybilność ATX12V 2.4 & EPS12V 2.92 wspiera najnowsze generacje procesorów Intel® oraz AMDTM. Zgodny z platformą Intel® HaswellTM. Znakomita regulacja napięć poniżej 2% na linii 12V.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.