Menu

APC Zasilacz SmartUPS SRT1000RMXLI-NC SRT1kVA/1kW 230V Rack NMC

Cechy produktu

  • Producent APC 

Opis

APC Smart-UPS SRT 1000VA RM 230V Network Card Ochrona zasilania z podwójną konwersją online o skalowalnym czasie podtrzymania, do środowisk o wysokiej gęstości.oczekiwania środowiskoweTemperatura eksploatacji: 0 - 40 °C Wilgotność względna w trakcie pracy: 0 - 95 % (bez kondensacji) Wysokość n.p.m.

w trakcie pracy: 0-3000 m Temperatura (przechowywanie): (-20) - 50 °C Wilgotność względna (przechowywanie): 0 - 95 % (bez kondensacji) Wysokość n.p.m. (przechowywanie): 0-15000 mAkcesoria w zestawieCD z oprogramowaniem przewód komunikacyjny przewód zasilania adekwatny dla danego kraju Dokumentacja na CD Instrukcja użytkownika Karta do zarządzanie sieciowego (Network Management Card) Klamry do montażu w szafach przemysłowch Sprzęt do montażu urządzeń w szafie Wsporniki montażowe do szaf przemysłowych czujnik temperatury przewód USB Karta gwarancyjna

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.