Menu

Asus zasilacz asus rog-strix-550g

Cechy produktu

  • Producent Asus 

Opis

Moc zasilacza to stanowczo pokaźny parametr, który oznacza liczba energii, jaką można dostarczyć do podzespołów komputera. Mniej progresywne sprzęty, których głównym przeznaczeniem jest praca biurowa. Certyfikaty 80 Plus określają kanon, jaki ocenia produktywność zasilaczy.

dzięki czemu użytkownicy mogą dowiedzieć się więcej na temat sprawności. Wynik mówi o wydajności przy określonym obciążeniu układu. W przypadku atestu 80 Plus Gold przy obciążeniu 50% uzyskamy 90% efektywności, przy obciążeniu 20% i 100% wydajność wyniesie 87%.

To szczególnie prawidłowe wyniki, a zasilacz może być zaimplementowany w komputerach wysokiej klasy. Zasilacz z okablowaniem modularnym pozwoli zdemontować niepotrzebne przewody. Dzięki temu we wnętrzu obudowy zapanuje porządek, a użytkownicy unikną plątaniny kabli.

To nadzwyczajne rozwiązanie dla osób, które ulepszają konfigurację sprzętową. To najistotniej uniwersalny i przede wszystkim spotykany kanon zasilaczy komputerowych. Znalazł duże użycie. Sprawdzi się zarówno przy prostszych konfiguracjach przeznaczonych do pracy biurowej, jak i urządzeniach dla graczy.

Chłodzenie pasywne to proces, który nieco gorzej odprowadza ciepło, jednak odbywa się relatywnie cicho. Jest to realne dzięki wielkim radiatorom. Przy budowie konfiguracji komputerowej z chłodzeniem pasywnym należy zadbać o odpowiednią obudowę....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.