Menu

Be quiet! Dark Power Pro P11 1200W, czarny, 9x PCIe, Kabel-Management

Cechy produktu

  • Producent Be quiet! 
  • Moc 1200 W

Opis

Dark Power Pro 11 1200W atest 80PLUS Platinum i skuteczność energetyczną sięgającą 94%. Zagwarantuje to niemało korzyści systemom high-endowym, w tym m.in. Mniejszy zużycie mocy i chłodniejszą i cichszą pracę.

Zużycie energii w trybie czuwania jest poniżej 0,1 wata. Zaopatrzony w najkorzystniejszą technikę wentylatorów jaką oferuje be quiet! Oddzielony wentylator be quiet! Silent Wings 3 135mm oferuje praktycznie niesłyszalną pracę.

Jest to osiągalne dzięki nieszablonowemu, zoptymalizowanym pod kątem przepływu powietrza projektowi łopatek wentylatora i zaawansowanemu łożyskowaniu FDB i 6-polowemu silnikowi wentylatora, który zapewnia mniej wibracji, szczególnie długą żywotność i minimalne zużycie energii.

Wyższa skuteczność chłodzenia. Wlot wentylatora w Dark Power Pro 11 1200W ma kształt lejka. Sprawia to zwiększony przepływ powietrza, co skutkuje wyższą sprawnością chłodzenia. Zwiększanie efektywności Twojego zasilacza do maksimum.

Dark Power Pro 11 1200W rewelacyjnie nadaje się do przetaktowywania, dzięki konkretnym i jednostajnym liniom 12V. Przełącznik overclocking key daje pełną kontrolę nad przetaktowywaniem poprzez ręczne przełączanie między domyślnym trybem 4 linii 12V i alternatywnym trybem pracy z jedną solidną linią 12V.

Twórz efektywne systemy z wieloma kartami graficznymi. Dark Power Pro 11 oferuje 1200W mocy ciągłej, z czterema niezależnymi liniami 12V dla nadzwyczajnej stabilności sygnału i dziewięć złącz PCI express dla systemów multi-GPU.

Istnieje możliwość podłączenia do czterech wentylatorów pokrywy i regulowania ich przez układ zasilacza. Profesjonalne modularne okablowanie. Maksymalna użyteczność osiągnięta dzięki wykorzystaniu ekstra długich, modularnych, oplecionych przewodów do 120cm upraszcza instalację podzespołów i zniża uciążliwy nieład.

Pomaga to rozszerzyć przepływ powietrza i poprawić chłodzenie nawet w największych obudowach PC. Maksymalna stabilność sygnału i produktywność. Wypróbuj najszczególniej nowoczesny technologicznie zasilacz jaki stworzył be quiet!

Dzięki nowoczesnej technice full bridge, LLC i prostownika synchronicznego (SR) zapewnia niezrównaną stabilność sygnału i bezkonkurencyjną sprawność energetyczną. Jest również zaopatrzony w konwersję DC-DC dla ścisłej regulacji napięcia, nawet w ciężkich warunkach obciążenia krzyżowego.

zapewnia to bezawaryjne działanie procesorów i kart graficznych kolejnych generacji. Świadectwo wysokiej jakości. W Dark Power Pro 11 1200W zaimplementowano tylko najkorzystniejsze komponenty. Właśnie dlatego wbudowaliśmy w zasilaczu wyłącznie wysokiej jakości japońskie kondensatory.

Są one klasyfikowane do 105°C, co gwarantuje stabilność, bezawaryjność i długą żywotność....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.