Menu

BE QUIET! STRAIGHT POWER 11 850W CM (BN284) 80+GOLD BN284 - odbiór w 2000 punktach - Salony, Paczkomaty, Stacje Orlen

Cechy produktu

  • Producent Be Quiet! 
  • Moc 850 W

Opis

Wysokiej klasy wentylator zasilacza Straight Power 11 gwarantuje najkorzystniejszy w swej klasie przepływ powietrza, a równocześnie kreuje szczególnie mało hałasu. Dzieje się tak dzięki specyficznej, zoptymalizowanej konstrukcji łopatek wentylatora wraz z innowacyjnym łożyskiem dynamicznym i 6-biegunowym silnikiem wentylatora, który w dużym stopniu usuwa hałas roboczy, ma niezwykle długą żywotność i drobne zużycie energii.

Wlot wentylatora Straight Power 11 850W ma kształt lejka. Powoduje powiększoną przepustowość powietrza, co przekłada się na wyższą produktywność chłodzenia. Absolutna innowacja: Straight Power 11 850W jest bezprzewodowa po stronie DC we wnętrzu korpusu zasilacza.

Skutkuje to poprawą przepływu powietrza chłodzącego i mniejszym zakłóceniem sygnału, po prostu z powodu braku okablowania, i ostatecznie popycha żywotność elementów do maksimum. Dzięki w pełni modułowemu zarządzaniu kablami pomija się kable, które nie służą celom w systemie.

Z tego powodu systemy za każdym razem wyglądają wyjątkowo schludnie. Równocześnie instalacja jest realizowana istotnie komfortowoj. Płynniejszy przepływ powietrza wynika z uporządkowanego układu systemu, co oznacza niższy poziom hałasu i temperatury w obudowie.

wykorzystanie LLC i Synchronous Rectifier (SR) zapewnia szczególnie stabilną pracę i rozszerzoną regulację napięcia. Zasilacz jest zaopatrzony w konwersję DC-do-DC dla ścisłej regulacji napięcia nawet w warunkach pokaźnego obciążenia krzyżowego.

gwarantuje to bezawaryjne działanie dzięki nowej generacji procesorów i kart graficznych. Tylko najkorzystniejsze elementy są wykorzystywane w Straight Power 11 850W. Dlatego w obudowie zasilacza zbudowaliśmy wyłącznie wysokiej jakości japońskie kondensatory.

Są one oceniane na 105 ° C, zapewniając stabilność, niezawodność i długą żywotność....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.