Menu

be quiet! System Power B9 600W 80+ Bronze - produkt w magazynie - szybka wysyłka!

Cechy produktu

  • Producent be quiet! 
  • Moc 600 W

Opis

be quiet! System Power B9 600W (bulk) został specjalnie zaprojektowany, by spełnić wymogi integratorów PC. ZOPYMALIZOWANY DLA profesjonalnyCH INTEGRATORÓW SYSTEMÓW System Power B9 został zaprojektowany z myślą o potrzebach integratorów systemów.

Zasilacz jest niezwykle ekonomiczny i jest sprzedawany w opakowaniach zbiorczych zoptymalizowanych pod kątem produkcji. Zapewnia to szybką i łatwą obsługę w celu usprawnienia produkcji wstępnie skonfigurowanych komputerów.

szczególnie CICHA PRACA System Power B9 600W jest wyposażony w wentylator 120mm z regulacją temperatury. To zagwarantuje, że jego działanie zapewnia niski poziom hałasu, z którego be quiet! jest znany. Certyfikat 80 PLUS BRONZE dokument 80 PLUS Bronze jest bez wątpienia przekonującym dowodem na skuteczną i energooszczędną pracę zasilacza.

Jest sprawny w tej klasie zasilaczy, osiągając produktywność do 89%. WYSOKA produktywnOŚĆ DLA TWOJEGO SYSTEMU System Power B9 600W zagwarantuje zrównoważoną i bezawaryjną moc dla procesora i karty graficznej.

Jest wyekwipowany w dwie niezależne linie 12V i obsługuje karty graficzne z dwoma złączami PCI Express dla systemów multi-GPU. INOWACYJNA KONWERSJA DC-DC Zasilacz jest wyposażony w konwersję DC-DC w celu zapewnienia ścisłej regulacji napięcia, nawet w warunkach obfitego obciążenia krzyżowego.

zagwarantuje to niezawodne działanie i zasilacz jest przygotowany na następną generację procesorów i kart graficznych. WYSOKIEJ JAKOŚCI DESIGN PRZEWODÓW System Power B9 600W jest wyposażony w wysokiej jakości czarne przewody z oplotem, które dodadzą klasy do każdego systemu PC.

KOMPLEKSOWA OCHRONA Najwyższa ochrona podzespołów z pełnym pakietem funkcji bezpieczeństwa, w tym OCP, OVP, OPP, OTP UVP i SCP, które najistotniej bezpieczną pracę.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.