Menu

Cooler Master Zasilacz MWE Gold V2 750W modularny 80+ Gold

Cechy produktu

  • Producent Cooler Master 
  • Moc 750 W

Opis

POWER UP

MWE Gold V2 to następny krok w ewolucji linii zasilaczy Cooler Master z dokumentem 80 PLUS Gold. Oryginalna seria MWE Gold została wytwarzana by oferować proste i przystępne rozwiązania pomagające użytkownikom przejść z zasilaczy 80 PLUS White i Bronze. Podczas gdy na rynku w dalszym ciągu istnieje zapotrzebowanie na zasilacze z dokumentami White i Bronze, standardem staje się obecnie stosowanie maszyn Gold. Niektóre państwa zaczęły wymagać certyfikacji 80 PLUS Gold jako prawne minimum. Dlatego wprowadzenie przystępnych cenowo opcji takich jak MWE Gold jest tak ważne dla Cooler Master. MWE Gold v2 to poprawę oryginalnej wersji w miejscach, gdzie użytkownicy odnotują bezpośrednie korzyści.

certyfikat 80 PLUS Gold
wydajność od za każdym razem była jednym z najważniejszych czynników podczas wyboru zasilacza. W trakcie gdy istnieje wielki wybór opcji sprawnościowych, 80 PLUS Gold jest nieprzeciętnym wyborem od kilku ostatnich lat i jest postrzegany jako kanon w większości krajów świata. MWE Gold V2 certyfikat 80 PLUS Gold, gwarantujący charakterystyczną minimalną efektywność na poziomie 90%

2 złącza EPS
Wszystkie zasilacze MWE Gold V2 posiadają dwa złącza EPS żeby zadbać o kompatybilność z obecnymi płytami głównymi. Niezależnie czy wybierzesz zasilacz o mocy 550W bądź 850W, nie musisz się przejmować o to, czy posiadasz odpowiednią liczbę złącz by używać Twoich wymarzonych części PC.

Ciche chłodzenie
MWE Gold V2 posiada wentylator HDB. Ten rodzaj łożyska zagwarantuje ciche i skuteczne chłodzenie w połączeniu z dużą żywotnością, zezwalając użytkownikom korzystać z zasilacza przez lata. Zastosowano także szereg dodatkowych środków względem oryginalnej serii MWE Gold by zapewnić wyraźnie cichszą pracę.

Wysoka trwałość grzejna
w trakcie gdy pierwsza linia MWE Gold może pracować w temperaturze do 45 poziomów Celsjusza, MWE Gold V2 poprawia ten wynik przez uzupełniające 5 stopni, działając w temperaturze do 50 stopni. Tak wysoki próg pokaźnie udoskonala to, co można osiągnąć z Twoim zasilaczem i całym komputerem. Podkręcanie elementów i wymagające maksymalnej skuteczności zadania stały się wyraźnie bardziej dostępne dzięki zasilaczowi, który poprawnie znosi ciepło.

W pełni modularne okablowanie
Modularna wersja MWE Gold V2 mieści zestaw czarnych, płaskich kabli, które mogą być dopasowane do potrzeb użytkownika. Dzięki modularności, każdy system może mieć tylko wymagane kable reszta z nich może zostać odłączona i przechowywana w innym miejscu w oczekiwaniu na przyszłe aktualizacje komputera. Otrzymana w ten sposób przestrzeń obniża bałagan i poprawia przepływ powietrza, co przekłada się na ulepszoną produktywność chłodzenia całego systemu. Modularne kable można również estetycznie ułożyć w obudowie komputera.

5 letnia gwarancja producenta
MWE Gold V2 ma 5 letnią gwarancję producenta ważną od daty zakupu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.