Menu

I-TEC Stacja dokująca USB-C 3× 4K LCD + zasilacz 112W C31FLATPLUS112W

Cechy produktu

  • Producent I-TEC 

Opis

Prezentacja 3D: Stacja dokująca USB-C Triple Dock + zasilacz 112WPodłącz swoje ulubione akcesoria do laptopa, tabletu, komputera albo smartfonu z nowym interfejsem USB-C albo Thunderbolt 3. Przy pomocy tej stacji dokującej można uzyskać możliwość zasilania i jednoczesnego transmitowania obrazu na maksymalnie trzech zewnętrznych monitorach (dotyczy systemów Windows).Nasza stacja dokująca pasuje do stosowania ze wszystkimi laptopami i innymi urządzeniami wyposażonymi w złącze USB-C z obsługą transmisji wideo (tryb USB-C DisplayPort Alt Mode).

w przypadku braku tej funkcji Twój nowy artykuł i-tec może nie działać poprawnie. Szczegółowe informacje na temat specyfikacji portu USB w urządzeniu można znaleźć w materiałach dotyczącym laptopa / tabletu / smartfonu albo skontaktuj się z obsługą technologiczną producenta urządzenia.Stacja dokująca ma własne zużycie energii równe 15 W.

Podłączając zasilacz USB-C o mocy 45 W, stacja dokująca dostarcza 30 W do notebooka. W sytuacji adaptera o mocy 60 W stacja dokująca zapewnia moc 45 W; w przypadku adaptera 85 W stacja dokująca zagwarantuje moc 70 W; w przypadku adaptera 100 W gwarantuje moc 85 W.Uwaga: System operacyjny MacOS nie obsługuje technice Multi Stream Transport (2 albo więcej monitorów w trybie zwiększonym) Żadna stacja dokująca za pomocą trybu DisplayPort Alt USB-C nie obsługuje tej technologii w systemie MacOS.UNIWERSALNY ZASILACZTen uniwersalny zasilacz USB-C o mocy 112 W to doskonały wybór do zasilania dowolnego notebooka lub innego urządzenia wyekwipowanego w złącze USB-C obsługującego zasilanie poprzez USB-C z maksymalnym zapotrzebowaniem na moc 100 W.Napięcie ustawiane jest automatycznie zgodnie ze specyfikacją zasilania USB 2.0 v1.2 w poszczególnych profilach, kolejno: 5 V / 9 V / 12 V / 15 V / 19 V / 20 V przy max.

natężeniu prądu 5A. Dopełniającą zaletą tego adaptera jest dodatkowe wyjście USB-A (5 V, maks. 2,4 A), które można łatwo zastosować do zasilania większości sprzętów poprzez ładowanie poprzez USB (np.

Odtwarzacze MP3, komplet głośnomówiący Bluetooth, cyfrowe ramki do fotografii, większość sprzętów z systemem Android, telefony komórkowe, Apple iPhone, iPad, iPod, nawigacja itp.). Zasilacz jest lekki i przenośny; jest zaopatrzony w inteligentne zabezpieczenie przed przeciążeniem, przepięciem, zwarciem i przegrzaniem.nadaje się do: wymogi sprzętowe: oczekiwania sprzętowe: Urządzenie z wolnym portem USB-C albo Thunderbolt3 wymogi dotyczące zasilania Power Delivery: Urządzenie z wolnym portem USB-C lub Thunderbolt3 z obsługą Power Delivery wymogi dotyczące wyjścia video: Urządzenie z wolnym portem USB-C z obsługą DisplayPort Alternate Mode albo z portem Thunderbolt3 System operacyjny: Windows 10, macOS X, Android, Chrome OS Google, Linux z najnowszymi aktualizacjami Akcesoria w komplecie: Stacja dokująca Podkładki silikonowe Podręcznik Uniwersalny adapter 112 W kabel do ładowania (150 cm) Instrukcja obsługi wymiary: 269 x 86 x 22 mmPozostałe właściwości: Wtyczka: USB-CW opakowaniu: nadaje się do: wymiary: 143 x 65 x 34 mmPozostałe atrybuty: Zabezpieczenie przed przeciążeniem prądowym, przepięciem, zwarciem i przegrzaniem.

Temperatura pracy: 0 ° C 40 ° C Wilgotność względna: 10% 100%...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.