Menu

I-TEC uniwersalny adapter do ładowania USB-C 112 W CHARGER-C112W

Cechy produktu

  • Producent I-TEC 

Opis

Ten uniwersalny zasilacz USB-C o mocy 112 W to znakomity wybór do zasilania dowolnego laptopa albo innego urządzenia wyposażonego w złącze USB-C obsługującego zasilanie poprzez USB-C z maksymalnym zapotrzebowaniem na moc 100 W.

Napięcie ustawiane jest automatycznie zgodnie ze specyfikacją zasilania USB 2.0 v1.2 w poszczególnych profilach, kolejno: 5 V / 9 V / 12 V / 15 V / 19 V / 20 V przy max. Natężeniu prądu 5A. Dodatkową zaletą tego adaptera jest uzupełniające wyjście USB-A (5 V, maks.

2,4 A), które można z łatwością zastosować do zasilania większości maszyn poprzez ładowanie poprzez USB (np. Odtwarzacze MP3, pakiet głośnomówiący Bluetooth, cyfrowe ramki do fotografii, większość maszyn z systemem Android, telefony komórkowe, Apple iPhone, iPad, iPod, nawigacja itp.).

Zasilacz jest lekki i mobilny; jest wyposażony w inteligentne zabezpieczenie przed przeciążeniem, przepięciem, zwarciem i przegrzaniem.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.