Menu

MODECOM Zasilacz Komputerowy VOLCANO 750

Cechy produktu

  • Producent Modecom 
  • Moc 750 W

Opis

Zasilacz Modecom Volcano 750 Ciesz się bezpieczną i zrównoważoną pracą Volcano 750 Bronze W dzisiejszym, wyjątkowo konkurencyjnym środowisku podzespołów do komputerów PC nie jest prosto dokonać wyboru optymalnego sprzętu, stanowczo zasilacza, który jest jednym z kluczowych podzespołów odpowiadających za bezpieczne stosowanie komputera.

Na rynku jest przystępnych dużo tanich modeli zasilaczy, które nieraz stanowią zagrożenie nie tylko dla sprzętu, wywołując jego awarie,jeszcze dla użytkownika. Niezależnie od tego, czy potrzebuje nowego, cichego komputera, unowocześnia swój obecny zestaw, czy konfiguruje progresywny sprzęt dla gracza, użytkownik zasługuje na najlepszą jakość przy atrakcyjnej cenie, będąc równocześnie pewnym,towar jest przypasowany do jego potrzeb i zagwarantuje bezpieczną i jednostajną pracę.

Nie rezygnuj z jakości i produktywności – wybierz zasilacz MODECOM z nowej serii VOLCANO. Dzięki nieszablonowej konstrukcji, wysokiej mocy realnej i wysokiej produktywności, zasilacz MODECOM VOLCANO pozwala na bezproblemowe skonfigurowanie praktycznego, energooszczędnego, wydajnego i stabilnego zestawu komputerowego, eksponując się na tle konkurencyjnych modeli.

MODECOM VOLCANO należy do wysokowydajnych jednostek zasilających najwyższej klasy. Jest to produkt dla wymagających graczy i wielbicieli PC, szukających najwyższej jakości w przystępnej cenie. To jeden z takich produktów, po zakupie którego utwierdzasz się w przekonaniu, iż wybrałeś prawidłowo!

solidna budowa 1. Trzy grupy niezależnych wyjść +12V, +5V, +3.3V 2. Dwa filtry EMI 3. Wielkie radiatory 4. Cichy wentylator 5. Konwerter rezonansowy LLC 6. Kondensator o sporej pojemności 7. Aktywne PFC 8.

Kondensator filtrujący 9. Kondensatory półprzewodnikowe 10. Dwa wzmacniacze magnetyczne szczególnie sprawny współczynnik konwersji Aż o 21% wyższa wartość konwersji energii niżeli przy zasilaczach z pasywnym PFC albo innych zasilaczach z aktywnym PFC.

Każdy zasilacz jest syntezą szeregu niewiele znaczących podzespołów elektrycznych, służących do przekształcania energii. Podzespoły te podczas pracy zużywają pewną ilość energii, w związku z czym ilość energii dostarczanej do zasilacza nigdy nie odpowiada ilości wydawanej do sprzętów zewnętrznych.

Jest to właśnie problem bezpośrednio związany ze współczynnikiem konwersji. Układ +5VSB Zaprojektowany ostał z użyciem obwodu IC (microchip), zamiast tradycyjnego obwodu MOS. Sprawia to wzmocnienie prądu wyjściowego z 2A do 3A lub choćby wyższej wartości, co daje dodatkową stabilność zasilania.

umożliwia ponadto szybkie ładowanie portów USB 3.0 lub innych urządzeń prądem 900 mA w trybie czuwania. Płytka PCB typu serwerowego • Panel płytki PCB jest o 11% wiekszy • Waga płytki PCB jest 2 razy większa niż w zwykłym zasilaczu • 2 uncja (50,7g) - zasilacz MODEDOM • 1 uncja (28,35g) normalny zasilacz Server PCB - zastosowana płytka PCB rodzaju serwerowego jest aż o 11% pokaźniejsza aniżeli w charakterystycznym zasilaczu.

gromadzi ona także dwa razy więcej miedzi - 2 uncje (56,7 g), dzięki temu osiągnęliśmy efekt korzystnego rozpraszania ciepła. To z kolei pozwala ograniczyć straty i poprawić produktywność przewodzenia, zwiększyć oszczędności energii w stosunku do zasilaczy z pasywnym PFC, a także innych zasilaczy z intensywnym PFC intensywne PFC • aktywne PFC – aktualnie większość wysokiej jakości zasilaczy wykorzystuje energiczne PFC, które jest bardziej sprawne niżeli pasywne PFC stosowane w typowych zasilaczach.

Układy dynamicznego PFC są to wyspecjalizowane obwody elektroniczne, które dostosowują się do obciążenia i do warunków w sieci elektrycznej, poprzez co są w stanie korygować przesunięcie fazowe w sposób sprawny niezależnie od warunków pracy zasilacza.

• niezwykle wysoka efektywność - ponad 85% przy obciążeniu 50% mocy, ponad 82% przy obciążeniu 20% i 100% mocy. Oznacza to mniejszą produkcja ciepła i skuteczniejsze chłodzenie, co przekłada się na cichą pracę.

Wysoka produktywność wpływa na mniejsze zużycie energii, a to z kolei na niższe koszty wykorzystywana sprzętu poprzez klienta. • Wartość współczynnika mocy - PF wynosi 0,99, w trakcie gdy normalny zasilacz z pasywnym PFC dysponuje współczynnikiem mocy wyłącznie 0,7.

Można dzięki czemu zaoszczędzić aż 42% energii elektrycznej w stosunku do zwykłego zasilacza. Kondensator o pokaźnej pojemności Kondensator o szerokiej obszerności – dysponuje trafna mocą, aby zapewnić więcej energii i bardziej zrównoważoną pracę komputera.

Dwa filtry EMI Dwa filtry EMI – mają one za zadanie oczyszczać zakłócenia wysokiej częstotliwości, a także sygnałów zakłócających w sieci. Filtry EMI wywołują, iż promieniowanie stworzone poprzez prąd zmienny (AC) jest zredukowane do minimum, a tym samym mniej zgubne dla organizmu ludzkiego.

W mniejszym stopniu oddziałuje ono ponadto na inne urządzenia zewnętrzne. Dwa wzmacniacze magnetyczne Dwa wzmacniacze magnetyczne – zastosowanie wzmacniaczy magnetycznych sprawia,zarówno przy obciążeniu normalnym jak i częściowym uzyskujemy mniej wahań napięcia na liniach 3.3V i 5V.

dzięki czemu dysk twardy działa bardziej jednostajne, a informacje są bardziej bezpieczne. Trzy grupy niezależnych wyjść Trzy grupy niezależnych wyjść – niezależne wyjścia na liniach +12V, +5V, +3.3V zniżają wzajemne zakłócenia pomiędzy nimi, w konsekwencji czego uzyskujemy bardziej stabilne napięcia wyjściowe.

Rezonansowy konwerter LLC Rezonansowy konwerter LLC oparty o technikę Half Bridge – jeden ze sposobów projektowania układów elektronicznych, który zagwarantuje wysoką gęstość mocy (liczba mocy, prędkość transferu energii, na jednostkę pojemności), przy jednoczesnym użyciu mniejszej ilości części.

Wpływa to znacząco na produktywność układu. Znaczne radiatory duże radiatory – zapewniają ulepszone odprowadzenie ciepła. Terminal linii wyjściowych Terminal linii wyjściowych – zagwarantuje stabilną pracę. Jedynie wysokiej klasy zasilacze korzystają z tego rodzaju terminala.

Kondensator oczyszczający Kondensator przefiltrowujący – jest to kondensator do oczyszczania niepożądanych zakłóceń w układzie elektronicznym. Przy korzystnej skuteczności filtra, praca układów elektronicznych jest również bardziej jednostajna.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.