Menu

Qoltec Zasilacz sieciowy uniwersalny | 15W | 7 wtyczek

Cechy produktu

  • Producent Qoltec 

Opis

postępowy, o wysokiej efektywności, uniwersalny zasilacz sieciowy Qoltec do laptopów. Znakomicie sprawdzi się w domu, a także w pracy, jako zasilacz główny albo zapasowy. Wyekwipowany w innowacyjne technologie (zabezpieczenia) przeciwprzepięciowe, przeciw przeciążeniowe przeciwzwarciowe i termiczne, jest bezpieczny w stosowaniu.

cechuje się niskim zużyciem energii i wysoką efektywnością. W pakiecie przewód zasilający, rzep którym można regulować długość kabla zasilacza Qoltec, a także 7 modeli wtyczek, dzięki którym można go dopasować do kilku urządzeń.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych zasilaczy. W doborze odpowiedniego modelu pomoże konfigurator znajdujący się na naszej stronie lub pod adresem notebookspareparts.plWtyczka: C 5.5 x 2.5 mm E 3.5 x 1.35 mm F 4.0 x 1.7 mm G 4.8 x 1.7 mm I 2.5 x 0.7 mm L 3.0 x 1.0 mm S microUSB W opakowaniu: Zasilacz 7 wtyczek wymiennych pasuje do: Zasilacz uniwersalnyPozostałe cechy: Napięcie wejściowe: AC 220V - 240V...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.