Menu

SilentiumPC Vero M3 Bronze 700W 80+ Bronze

Cechy produktu

  • Producent SilentiumPC 
  • Moc 700 W

Opis

Zasilacz ATX Vero M3 600 W to nad wyraz wysoka skuteczność, potwierdzona atestem 80 PLUS Bronze 230V, nowoczesne i sprawne konwertery DC-DC, niezwykle konkretna pojedyncza linia +12 V, jak też niezwykle ciche działanie w znacznym zakresie obciążenia i bogaty komplet modularnego, płaskiego i czarnego okablowania.

Wszystkie zasilacze z rodziny Vero L3 (500, 600, 700 W) i M3 (600, 700 W) objęte są 3-letnią gwarancją w systemie door-to-door. Wysokie atrybuty zasilaczy komputerowych Vero L3 i Vero M3 to efekt użycia w ich budowie sprawdzonych składników wysokiej klasy, znanych dotychczas raczej z wyższych segmentów.

Podstawą są konwertery DC-DC jak na dodatek tajwańskie kondensatory elektrolityczne (w tym ten główny, przefiltrowujący rozszerzony do 390 F) i aluminiowo-polimerowe (solid state) Teapo, wszystkie certyfikowane do działania w temperaturze do 105C.

zapewnia to skrupulatną regulację napięć, zrównoważone działanie, wysoką maksymalną moc, także podczas długofalowego obciążenia i przy postępowych procesorach i kartach graficznych, których zapotrzebowanie na energię elektryczną dynamicznie zmienia się w trakcie działania.rozmiary: Akcesoria w komplecie: Pozostałe parametry:...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.