Menu

Whitenergy Zasilacz 19V | 4.8A 90W wtyk 5.5*2.5mm 04080

Cechy produktu

  • Producent Whitenergy 

Opis

Drogi zasilacz to już przeszłość!

Whitenergy proponuje najwyższej jakości przeznaczone zasilacze zastępcze do laptopów, przystępne na naszym rynku. Masywna pokrywa zasilacza marki Whitenergy, kryje w sobie podzespoły, których nie odnajdziesz w tanich odpowiednikach. Słabej jakości zamienniki są istotnie niebezpiecznych dla Twojego notebooka, gdyż,obniżyć koszty produkcji, wytwarzane są z elementów nad wyraz niskiej jakości. Częstą praktyką wśród dostawców tanich zamienników, jest regeneracja podzespołów (czyli odświeżanie starych komponentów). Nabywając nasze zasilacze masz pewność, że każdy element zasilacza jest fabrycznie nowy.

Zasilacz marki Whitenergy jest w 100% kompatybilny z oryginalnym zasilaczem, zbudowany z tożsamych podzespołów, co daje ci pewność, że używasz sprzętu najwyższej jakości, które zapewnią bezpieczeństwo Twojego notebooka. Ceny oryginałów sięgają nawet 600 zł i jest to znaczny wydatek. Dzięki naszym zamiennikom masz pewność, że płacąc ułamek tej ceny, dostajesz tak samo jakościowy produkt.

Waga zasilacza głównie
Zdjęcie prezentowane poniżej wskazuje różnicę między zasilaczem charakterystycznym, a producenta Whitenergy. Na pierwszy rzut oka widać, iż nasz zasilacz zbudowany jest z składników wyjątkowo wysokiej jakości, wyekwipowanych w pokaźniejszą liczbę części elektronicznych, w tym miedziano-ferrytowe dławiki, filtry i ekrany. Dzięki temu jako jedne z nielicznych na rynku, spełniają restrykcyjne normy EMC, LVD, RoHS2 - nie powodują zakłóceń maszyn elektrycznych i same nie ulegają takim zakłóceniom. Posiadają także ochronę przed przepięciami z sieci elektrycznej i przeładowaniem. To dlatego zasilacze Whitenergy ważą o min. 20% więcej niżeli tanie zastępniki.Oferta zasilaczy Whitenergy to spora gama artykułów, której kompatybilność pokrywa 99% modeli notebooków na rynku.Przewody zasilające
nabywając zasilacz warto zwrócić uwagę na przewody dołączone do urządzenia. Zasilacz Whitenergy posiada w pakiecie wysokiej jakości przewód, wraz z zamontowanym filtrem ferrytowym, a także opaską, ułatwiającą zwinięcie kabla. Dodatkowym atutem zasilaczy dedykowanych jest długi przewód, który zapewni swobodę użytkowania laptopa, nawet w warunkach utrudnionego dostępu do gniazdka. Długość kabla zasilającego (od gniazdka do zasilacza) wynosi ok. 1,5m, a długość kabla biegnącego od zasilacza do Twojego notebooka ma aż 1,8 m. Łączna długość kabla to ponad 3m! Zasilacze Whitenergy to najlepsza alternatywa zasilania dla Twojego laptopa!

Ubezpieczenie sprzętu
Aby zabezpieczyć Twój sprzęt i dać Ci pewność wysokiej jakości naszego zamiennika, kupując zasilacz Whitenergy, otrzymujesz ubezpieczenie do 10 000 Euro. Oznacza to tyle, iż jeżeli nasz zasilacz w jakikolwiek sposób spowoduje zniszczenie Twojego cennego sprzętu, zwrócimy Ci pieniądze w kwocie wartości sprzętu, do maksymalnej sumy 10 000 Euro. Gwarantujemy, iż nasz artykuł jest w 100% bezpieczny i zaprojektowany zgodnie z najwyższymi normami EMC obowiązującymi na rynku europejskim, dlatego jesteśmy w stanie zaoferować takie ubezpieczenie, którego nie może zapewnić producent, sprzedający tanie i niskie jakościowo zamienniki.

atuty
-Filtry sieciowe, a także obwody ograniczające udar prądowy podczas rozruchu zasilacza.
-Układ prostowniczy.
-Układ PFC (poprawa cosinusa φ) - poprawa współczynnika mocy (ang. PFC - Power Factor Correction) - rozszerzanie współczynnika mocy.
-Układ PWM (ang. Pulse-width modulation) - modulator szerokości impulsów. Układ ten zasila urządzenie bezpośrednio albo przez filtr dolnoprzepustowy, który wygładza przebieg napięcia albo prądu.
-Moduł prostownika, a także filtracji napięcia wyjściowego.
-Układów zabezpieczeń, kontroli i regulacji napięcia wyjściowego.
-kabel zasilający zaopatrzony w filtr ferrytowy
-konstrukcja identyczna z oryginałem
-Ubezpieczenie sprzętu do 10 000 Euro
-Łączna długość kabla wynosząca ponad 3m


Wtyczka

brak pin
średnica zew. / średnica wew.: 5.5 x 2.5 mm
długość wtyczki: 12 mm


W opakowaniu

1.Zasilacz sieciowy
2.przewód zasilający
3.Instrukcja korzystania

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.