Menu

Whitenergy Zasilacz uniw.90W 15-20V USB, Slim, 8 wtyczek

Cechy produktu

  • Producent Whitenergy 

Opis

Drogi zasilacz to już przeszłość!

Whitenergy proponuje najwyższej jakości dedykowane zasilacze zastępcze do notebooków, dostępne na naszym rynku. Masywna pokrywa zasilacza marki Whitenergy, kryje w sobie podzespoły, których nie znajdziesz w tanich odpowiednikach. Słabej jakości zamienniki są nad wyraz niebezpiecznych dla Twojego notebooka, gdyż,obniżyć koszty produkcji, wytwarzane są z składników wyjątkowo niskiej jakości. Częstą praktyką wśród dostawców tanich zamienników, jest regeneracja podzespołów (czyli odświeżanie starych elementów). Kupując nasze zasilacze masz pewność, iż każdy składnik zasilacza jest fabrycznie nowy.

Zasilacz producenta Whitenergy jest w 100% kompatybilny z oryginalnym zasilaczem, zbudowany z tożsamych podzespołów, co daje ci pewność, iż używasz sprzętu najwyższej jakości, które zapewnią bezpieczeństwo Twojego laptopa. Ceny oryginałów sięgają choćby 600 zł i jest to znaczny wydatek. Dzięki naszym zamiennikom masz pewność, że płacąc ułamek tej ceny, dostajesz jednakowo jakościowy artykuł.

Waga zasilacza typowo
Zdjęcie prezentowane poniżej wskazuje różnicę pomiędzy zasilaczem charakterystycznym, a firmy Whitenergy. Na pierwszy rzut oka widać, że nasz zasilacz zbudowany jest z składników niezwykle wysokiej jakości, zaopatrzonych w większą liczbę części elektronicznych, w tym miedziano-ferrytowe dławiki, filtry i ekrany. Dzięki czemu jako jedne z nielicznych na rynku, spełniają restrykcyjne normy EMC, LVD, RoHS2 - nie wywołują zakłóceń maszyn elektrycznych oraz same nie ulegają takim zakłóceniom. Posiadają także ochronę przed przepięciami z sieci elektrycznej i przeładowaniem. To dlatego zasilacze Whitenergy ważą o min. 20% więcej niż tanie zastępniki.Oferta zasilaczy Whitenergy to duża gama produktów, której kompatybilność pokrywa 99% modeli notebooków na rynku.Przewody zasilające
nabywając zasilacz warto zwrócić uwagę na przewody załączone do urządzenia. Zasilacz Whitenergy posiada w komplecie wysokiej jakości kabel, wraz z zamontowanym filtrem ferrytowym oraz opaską, upraszczającą zwinięcie kabla. Dodatkowym atutem zasilaczy przeznaczonych jest długi kabel, który zapewni swobodę wykorzystywania laptopa, choćby w warunkach utrudnionego dostępu do gniazdka. Długość kabla zasilającego (od gniazdka do zasilacza) wynosi ok. 1,5m, a długość kabla biegnącego od zasilacza do Twojego laptopa ma aż 1,8 m. Łączna długość kabla to ponad 3m! Zasilacze Whitenergy to najkorzystniejsza alternatywa zasilania dla Twojego notebooka!

Ubezpieczenie sprzętu
Aby zabezpieczyć Twój sprzęt i dać Ci pewność wysokiej jakości naszego zamiennika, kupując zasilacz Whitenergy, otrzymujesz ubezpieczenie do 10 000 Euro. Oznacza to tyle, iż jeżeli nasz zasilacz w jakikolwiek sposób spowoduje zniszczenie Twojego cennego sprzętu, zwrócimy Ci pieniądze w kwocie wartości sprzętu, do maksymalnej sumy 10 000 Euro. Zapewniamy, iż nasz towar jest w 100% bezpieczny i zaprojektowany zgodnie z najwyższymi normami EMC obowiązującymi na rynku europejskim, dlatego jesteśmy w stanie zaoferować takie ubezpieczenie, którego nie może zapewnić producent, sprzedający tanie i niskie jakościowo zamienniki.

mocne strony
-Filtry sieciowe i obwody zniżające udar prądowy podczas rozruchu zasilacza.
-Układ prostowniczy.
-Układ PFC (poprawa cosinusa φ) - poprawa współczynnika mocy (ang. PFC - Power Factor Correction) - powiększanie współczynnika mocy.
-Układ PWM (ang. Pulse-width modulation) - modulator szerokości impulsów. Układ ten zasila urządzenie bezpośrednio albo poprzez filtr dolnoprzepustowy, który wygładza przebieg napięcia albo prądu.
-Moduł prostownika oraz filtracji napięcia wyjściowego.
-Układów zabezpieczeń, kontroli i regulacji napięcia wyjściowego.
-przewód zasilający wyposażony w filtr ferrytowy
-budowa identyczna z oryginałem
-Ubezpieczenie sprzętu do 10 000 Euro
-Łączna długość kabla wynosząca ponad 3m


informacje dopełniające

marka Whitenergy oferuje najwyższej jakości zasilacze zastępcze do notebooków dostępne na naszym rynku. Masywna pokrywa kryje w sobie podzespoły, których nie odszukasz w tanich zastępnikach. Zasilacze Whitenergy zaopatrzono w miedziano-ferrytowe dławiki, filtry i ekrany. Dzięki czemu jako jedne z nielicznych na rynku spełniają restrykcyjne normy EMC - nie powodują zakłóceń maszyn elektrycznych, a także same nie ulegają takim zakłóceniom. Posiadają także ochronę przed przepięciami z sieci elektrycznej i przeładowaniem. To dlatego zasilacze Whitenergy ważą o 20% więcej niż tanie zastępniki.

Wysokiej jakości przewód ma zamontowany filtr ferrytowy. Każdy zasilacz zaopatrzono w przewód zasilający i opaskę upraszczającą zwinięcie kabla. Zasilacze Whitenergy to najkorzystniejsza alternatywa zasilania dla Twojego laptopa!

Oferta zasilaczy Whitenergy to znaczna gama artykułów, której kompatybilność pokrywa 99% modeli notebooków na rynku. By dobrać właściwy zasilacz sprawdź wtyczkę, natężenie (A) oraz napięcie (V), które miał oryginalny zasilacz.

Do zasilaczy uniwersalnych Whitenergy dołączony jest pakiet najmocniej modnych wtyczek.


Wtyczka

18,5V 4,8x 1,7mm - HP Compaq
19V 5,5x 2,5mm - Acer,Compaq,Delta,HP,Fujitsu,Gateway,Toshiba,Lenovo,Dell,Asus
19V 5,5x3,0mm+PIN - Samsung,Toshiba
19,5V 6,5x4,4mm+PIN - Sony
19,5V 7,4x5,0mm+PIN - Dell
18,5V 7,4x5,0mm+PIN - HP Compaq
19V 5,5x1,7mm - Acer
19V 2,48x0,7mm – Asus

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.