Menu

Zasilacz BE QUIET! Pure Power 11 500W

Cechy produktu

  • Producent BE QUIET! 
  • Moc 500 W

Opis

Pure Power 11 500W oferuje niespotykaną bezawaryjność i najlepsze funkcje w swej klasie. Niezależnie od tego, czy tworzysz niezwykle cichy system, formujesz pakiet multi-GPU do gier, czypolepszasz istniejący komputer, zyskasz dzięki czemu zasilaczowi ze względu na jego atrybuty i dostępną cenę.

CERTYFIKACJA 80 PLUS® GOLD Pure Power 11 500W jest certyfikowany 80 PLUS ® Gold ze współczynnikiem efektywności sięgającym do 92% – naprawdę świetny poziom dla tej klasy zasilacza. Najbardziej atrakcyjna korzyść: niższe zużycie energii, a tym samym niższe koszty i chłodniejsza, cichsza praca.

MOC I KOMPATYBILNOŚĆ DLA TWOJEGO SYSTEMU PC Pure Power 11 oferuje 500W mocy ciągłej, z dwoma niezależnymi liniami 12V dla stabilności sygnału i dwoma złączami PCI express dla systemów multi-GPU. Jest przeznaczony do nad wyraz cichych komputerów, do upgrade’u i budowy systemów multimedialnych albo gamingowych z multi-GPU.

innowacyjnE TECHNOLOGIE użycie technologii Active Clamp i prostownika synchronicznego gwarantuje niezwykle zrównoważoną pracę. Zasilacz jest wyposażony w konwersję DC-to-DC w celu równomiernej regulacji napięcia w ciężkich warunkach cross-loadingu.

zapewnia to bezpieczne działanie dla następnych generacji procesorów i kart graficznych. WYJĄTKOWO CICHA PRACA Wentylator be quiet! 120mm zoptymalizowany pod kątem cichej pracy jest regulowany termicznie, zapewniając najlepszą równowagę między efektywnym chłodzeniem a ciszą.

Łopatki wentylatora zoptymalizowane pod kątem przepływu powietrza ograniczają turbulencje, zapewniając najlepszą w swej klasie funkcjonalność i praktycznie niesłyszalną pracę z której słynie be quiet!.

WYSOKIEJ JAKOŚCI PRZEWODY W OPLOTACH Pure Power 500W jest wyposażony w wysokiej jakości przewody, które usprawniają montaż podzespołów, zwiększają przepływ powietrza i polepszają chłodzenie. Kabel All-in-one wygodne złącze HDD easy-plug.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.