Menu

Zasilacz be quiet! SYSTEM POWER 9 400W

Cechy produktu

  • Producent BE QUIET! 
  • Moc 400 W

Opis

Sprawdzona bezusterkowość i dobra skuteczność Zasilacz System Power 9 400W proponuje ciszę oraz słynną niezawodność be quiet! dla wszelkich integratorów systemów PC. Niezwykle CICHA PRACA System Power 9 400W jest zaopatrzony w wentylator 120mm z regulacją temperatury.

To zagwarantuje, że jego działanie zagwarantuje niski poziom hałasu, z którego be quiet! jest znany, także w segmencie entry-level. Atest 80 PLUS BRONZE dokument 80 PLUS Bronze jest na pewno przekonującym dowodem na efektywną i energooszczędną pracę zasilacza.

Jest sprawny w tej klasie zasilaczy, osiągając sprawność do 89%. Sprawdzona bezusterkowość dla CPU i GPU System Power 9 400W gwarantuje stabilną i bezusterkową moc dla procesora i karty graficznej.

Jest wyekwipowany w dwie niezależne linie 12V i obsługuje karty graficzne z dwoma złączami PCI Express dla systemów multi-GPU. INOWACYJNA KONWERSJA DC-DC Zasilacz System Power 9 400W jest zaopatrzony w konwersję DC-DC w celu zapewnienia ścisłej regulacji napięcia, nawet w warunkach pokaźnego obciążenia krzyżowego.

zapewnia to bezawaryjne działanie i zasilacz jest przygotowany na następną generację procesorów i kart graficznych. WYSOKIEJ JAKOŚCI DESIGN PRZEWODÓW System Power 9 400W jest zaopatrzony w wysokiej jakości czarne przewody z oplotem, które dodadzą klasy do każdego systemu PC.

KOMPLEKSOWA OCHRONA Najwyższa ochrona podzespołów z pełnym kompletem funkcji bezpieczeństwa, w tym OCP, OVP, OPP, OTP UVP i SCP, które najistotniej bezpieczną pracę....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.