Menu

ZASILACZ BE QUIET! SYSTEM POWER 9 500W

Cechy produktu

  • Producent BE QUIET! 
  • Moc 500 W

Opis

Sprawdzona bezawaryjność i dobra produktywność Zasilacz System Power 9 500W proponuje ciszę, a także słynną bezusterkowość be quiet! dla wszelkich integratorów systemów PC. Szczególnie CICHA PRACA System Power 9 500W jest wyposażony w wentylator 120mm z regulacją temperatury.

To gwarantuje, że jego działanie gwarantuje niski poziom hałasu, z którego be quiet! jest znany, także w segmencie entry-level. Certyfikat 80 PLUS BRONZE certyfikat 80 PLUS Bronze jest niewątpliwie przekonującym dowodem na skuteczną i energooszczędną pracę zasilacza.

Jest wydajny w tej klasie zasilaczy, osiągając sprawność do 89%. Sprawdzona bezusterkowość dla CPU i GPU System Power 9 500W gwarantuje zrównoważoną i bezawaryjną moc dla procesora i karty graficznej.

Jest wyekwipowany w dwie niezależne linie 12V i obsługuje karty graficzne z dwoma złączami PCI Express dla systemów multi-GPU. INOWACYJNA KONWERSJA DC-DC Zasilacz System Power 9 500W jest wyposażony w konwersję DC-DC w celu zapewnienia ścisłej regulacji napięcia, choćby w warunkach znacznego obciążenia krzyżowego.

zapewnia to bezawaryjne działanie i zasilacz jest przygotowany na następną generację procesorów i kart graficznych. WYSOKIEJ JAKOŚCI DESIGN PRZEWODÓW System Power 9 500W jest wyekwipowany w wysokiej jakości czarne przewody z oplotem, które dodadzą klasy do każdego systemu PC.

KOMPLEKSOWA OCHRONA Najwyższa ochrona podzespołów z pełnym zestawem funkcji bezpieczeństwa, w tym OCP, OVP, OPP, OTP UVP i SCP, które najbardziej bezpieczną pracę....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.