Menu

Zasilacz be quiet! SYSTEM POWER B9 300W

Cechy produktu

  • Producent BE QUIET! 
  • Moc 300 W

Opis

System Power B9 został zaprojektowany z myślą o potrzebach integratorów systemów. Zasilacz jest wyjątkowo ekonomiczny i jest sprzedawany w opakowaniach zbiorczych zoptymalizowanych pod kątem produkcji. Zagwarantuje to szybką i łatwą obsługę w celu usprawnienia produkcji wstępnie skonfigurowanych komputerów.

niezwykle CICHA PRACA System Power B9 300W jest zaopatrzony w wentylator 120mm z regulacją temperatury. To zapewnia, że jego działanie zapewnia niski poziom hałasu, z którego be quiet! jest znany. Nad wyraz sprawna praca dokument 80 PLUS Bronze jest z całą pewnością przekonującym dowodem na produktywną i energooszczędną pracę zasilacza.

Jest produktywny w tej klasie zasilaczy, osiągając produktywność do 89%. Sprawdzona bezawaryjność dla CPU i GPU System Power B9 300W zapewnia zrównoważoną i bezusterkową moc dla procesora i karty graficznej.

Jest wyekwipowany w dwie niezależne linie 12V i obsługuje karty graficzne z dwoma złączami PCI Express dla systemów multi-GPU. Zaopatrzony w dużo innowacyjnych technologii Zasilacz System Power B9 jest wyekwipowany w konwersję DC-DC w celu zapewnienia ścisłej regulacji napięcia, nawet w warunkach pokaźnego obciążenia krzyżowego.

zagwarantuje to bezawaryjne działanie i zasilacz jest przygotowany na następną generację procesorów i kart graficznych. WYSOKIEJ JAKOŚCI DESIGN PRZEWODÓW System Power B9 300W jest zaopatrzony w wysokiej jakości czarne przewody z oplotem, które dodadzą klasy do każdego systemu PC.

KOMPLEKSOWA OCHRONA Najwyższa ochrona podzespołów z pełnym kompletem funkcji bezpieczeństwa, w tym OCP, OVP, OPP, OTP UVP i SCP, które najszczególniej bezpieczną pracę....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.