Menu

Zasilacz COOLER MASTER MWE 550W V2 80+ Bronze

Cechy produktu

  • Producent COOLER MASTER 
  • Moc 550 W

Opis

Power Up

linia zasilaczy MWE Bronze proponuje prosty i pewny sposób na bezpieczne i efektywne zasilanie Twojego komputera. Certyfikacja 80 Plus Bronze, technologia DC-to-DC, oddzielne przewody, tryb cichy i wentylator 120mm z łożyskiem HDB razem tworzą zasilacz z wieloma funkcjami i prostą konstrukcją. Urządzenie sprosta wszystkim Twoim oczekiwaniom bez żadnych kłopotów albo wyzwań z konfiguracją bądź synchronizacją ustawień. Po prostu podłącz go do Twojego komputera i zacznij działać. Nie możesz się pomylić wybierając zasilacze MWE Bronze.

efektywność 80 plus Bronze
sprawność Twojego zasilacza jest ważna dlatego, iż bezpośrednio wpływa na osiągi komputera, a także rachunek za prąd. Określenie wydajności nie odzwierciedla jakości bądź bezawaryjności zasilacza przedstawia jedynie zdolność jednostki do przeniesienia mocy z gniazdka w ścianie do Twoich podzespołów. Im wyższa produktywność, tym mniej mocy zasilacz potrzebuje by zasilić komputer. Seria MWE Bronze sprawność 80 Plus Bronze, co oznacza gwarantowaną skuteczność na poziomie 85%.

Układ DC-TO-DC
W komputerze wymagane jest kilka zróżnicowanych poziomów napięć. Prąd z gniazdka ma inny woltaż niż potrzebują tego części. Proces konwertowania napięcia z gniazdka do poszczególnych podzespołów i ich wymagań potrzebuje specjalnych by dokonać tego szybko, wydajnie i bezpiecznie. Technika DC-DC+LLC w zasilaczach MWE Bronze została dokładnie produkowana by osiągnąć ten cel. Układ Dual Forward został zaprojektowany do cichej konwersji napięcia z 12V do 3V i 5V zachowując sprawność 80 Plus Bronze i zminimalizowane ryzyko uszkodzenia Twoich komponentów.

Aktywna korekta współczynnika mocy (APFC)
mnóstwo procesów wykonywanych poprzez zasilacz w celu pobrania energii z gniazdka w ścianie, przekonwertowania go do poprawnych napięć wyjściowych wymaganych przez podłączone oraz rozprowadzenia go do wspomnianych składników może być niebezpiecznych. Dlatego ważnym jest, aby zasilacz posiadał adekwatne zabezpieczenia, żeby procesy te przebiegały wydajnie.

APFC używa specjalistycznego obwodu do przeprowadzenia korekcji, co prowadzi do zmniejszenia zakłóceń harmonicznych, skorygowania napięcia wejściowego AC i powiększenia ogólnej sprawności.

Wentylator 120MM HDB
Ciągła walka między chłodzeniem a hałasem jest tak stara, jak sama branża komputerów. Utrzymanie składników w stosownej, chłodnej temperaturze bez konieczności słyszenia szumu wiatraków jest w dalszym ciągu jednym z największych wyzwań dla wszystkich technice chłodzenia opartych na wentylatorach. Rozwiązaniem tego problemu w zasilaczach MWE Bronze jest wentylator 120mm HDB. Łożysko HDB buduje mniejsze tarcie, dzięki czemu wentylator działa lepiej przy niskich obrotach. Dzięki tej technologii wentylator działa płynnie, ciszej i efektywnie dłużej, przedłużając żywot zasilacza.

Płaskie, czarne kable
Dla wielu ludzi budujących komputery estetyka jest ważną sprawą, a okablowanie może być jedną z najszczególniej kłopotliwych części konstrukcji komputera. Kable mogą być mylące, za krótkie, za długie i prawie nigdy nie wyglądają należycie, Zasilacze MWE Bronze używają czarnych, płaskich i rozciągliwych kabli, żeby rozwiązać te problemy. Te kable są bardziej sprężyste a dzięki temu można je łatwo zamontować w komputerze na dodatek zajmują mniej miejsca. Jest to istotnie przydatne w przypadku mniejszych obudów komputerowych, a także zezwala na zachowanie dobrego przepływu powietrza.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.